پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 2:47
پربازديدترين اخبار از استان
سيستان و بلوچستان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور مبلغان و طلاب زمينه‌ساز گسترش فعاليت‌هاي فرهنگي باشد

حجت الاسلام محمد نارويي در جمع روحانيان اعزامي به منطقه جنوب شرق كشورگفت: حضور مبلغان در منطقه حركت ارزشمند و شايسته تقديري است كه اميدواريم در آينده نيز همچنان تداوم داشته باشد، ان‌شاء‌الله حضور طلاب زمينه‌ساز گسترش فعاليت‌هاي فرهنگي در منطقه باشد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي سيستان و بلوچستان،حجت الاسلام محمد نارويي، 27 فروردين‌ماه در جمع روحانيان اعزامي به منطقه جنوب شرق كشور ضمن تسليت شهادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) گفت:اين ايام و ساير مناسبت‌هاي مذهبي فرصت مناسبي است تا طلاب و روحانيان درس و بحث را رها كرده و با حضور در مناطق مختلف به تبليغ آموزه‌هاي مكتب اهل بيت(ع) بپردازند.

وي افزود:دشمنان مكتب اهل بيت(ع) با استفاده از شبكه‌هاي ماهواره‌اي و تبليغات فراوان درصدد شبهه‌افكني ميان مردم منطقه و تحريف واقعيت‌هاي تاريخي هستند.

رئيس دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم شعبه جنوب شرق با اشاره به القاي شيعه‌هراسي در كشورهاي اسلامي منطقه اظهار کرد: دشمنان در تلاش هستند اين موج شيعه‌هراسي را به منطقه ما كه در آن پيروان مذاهب مختلف در كنار هم زندگي مي‌كنند نيز تسري دهند و تا حدودي نيز در رسيدن به اين هدف موفق بودند؛ لذا بار مسئوليت مبلغان در اين‌ منطقه سنگين‌تر است و مبلغان لازم است آنچنان كه در شآن اهل بيت(ع) است و شايسته و سزوار آن هستند به بيان معارف آنان بپردازند.

نارويي در پايان بيان كرد: حضور مبلغان در منطقه حركت ارزشمند و شايسته تقديري است كه اميدواريم در آينده نيز همچنان تداوم داشته باشد، ان‌شاء‌الله حضور طلاب زمينه گسترش فعاليت‌هاي فرهنگي در منطقه باشد.

يكشنبه 1 ارديبهشت 1392 - 10:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری