دوشنبه 5 فروردين 1398 - 12:55
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

دينمداري توطئه هاي استکبار جهاني را خنثي مي کند

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد گفت: تعهد و دين مداري توام با علم و دانش، سبب خنثي شدن توطئه هاي استکبار جهاني مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي بوشهر، حجت الاسلام عبدالکريم جمالي در گفتمان ديني با محوريت بصيرت افزايي در مدارس منطقه سعدآباد با اشاره به تحريم اقتصادي و جنگ نرم دشمن عليه ايران اسلامي، تقويت ديني، اخلاقي و علمي را از راهکارهاي مقابله با اين تحريم اقتصادي دانست.

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد اظهار کرد: همه آحاد جامعه به ويژه دانش آموزان نقش به سزايي در اقتصاد مقاومتي و مقابله با تحريم هاي اقتصادي غرب دارند.

حجت الاسلام جمالي با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري و دين ستيزي دشمنان اسلام، نقش بصيرت را در گفتمان هاي ديني مهم ارزيابي کرد.

وي برگزاري گفتمان ديني در سال جاري در محورهاي آگاهي بخشي و بصيرت افزايي، اخلاق، حجاب و عفاف و امر به معروف و نهي از منکر در اين بخش خبر داد.

سرپرست نمايندگي تبليغات اسلامي سعدآباد 31 فروردين 92 هدف از برگزاري اين گفتمان ها را ارتقاي سطح آگاهي ديني و مذهبي جوانان و پاسخ گويي به سئوالات و شبهات فکري و ديني آنان عنوان کرد.

يكشنبه 1 ارديبهشت 1392 - 10:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری