سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:4
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

مشارکت 4000 مخاطب در جلسات گفتمان ديني هيئت محوري دشتستان

در ايام فاطميه 4 هزار نفر از گروه‌هاي مختلف مردم به ويژه جوانان در جلسات گفتمان هاي ديني که توسط هيئت محوري شهرستان دشتستان برگزار شده بود شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، رئيس اداره تبليغات اسلامي دشتستان اظهار داشت: با هماهنگي امور فرهنگي اين اداره و به همت هيئت مذهبي حبيب ابن مظاهر (ع) به عنوان هيئت محوري شهرستان تعداد 7 جلسه گفتمان ديني و بيش از 10 جلسه سخنراني به مناسبت دهه فاطميه برگزار شد.

حجت الاسلام سيدعلي پناه محمودي نيا در ادامه با اشاره به استقبال چشمگير مخاطبان از اينگونه جلسات گفت: بر اساس پالايش آماري و بررسي فرم‌هاي پرسشنامه‌اي در اين جلسات بيش از 4000 نفر از مباحث مطرح شده در موضوعات مختلف استفاده کرده‌اند.

وي استفاده از تجربيات مبلغين و مبلغات بومي، مشارکت اساتيد برجسته دانشگاه هاي آزاد، پيام نور و مسئولين فرهنگي دانشکده کشاورزي شهرستان از نکات بارز اين گفتمان ها عنوان کرد.

حجت الاسلام محودي نيا 31 فروردين 92 موضوعات گفتمان‌هاي برگزار شده در ايام فاطميه را، علاوه بر زندگينامه حضرت فاطمه (س)، عفاف و حجاب و آسيب هاي اجتماعي، دستاوردهاي انقلاب اسلامي و بيداري اسلامي بيان کرد.

گفتني است، مجتبي شيرواني، مسئول هيئت مذهبي حبيب ابن مظاهر (ع) واقع در محله خضر نبي (ع) برازجان است.

يكشنبه 1 ارديبهشت 1392 - 10:44
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری