جمعه 13 تير 1399 - 21:30
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس تبليغات اسلامي شمال غرب تهران اعلام کرد:

خلق حماسه سياسي و اقتصادي، نياز به اتحاد، تلاش و وفاق ملي دارد.

حجت الاسلام محمدي، رئيس تبليغات اسلامي شمال غرب تهران، در جمع کارکنان اين اداره، با اشاره به نامگذاري مدبّرانه سال 92 از سوي رهبر معظم انقلاب گفت: خلق حماسه سياسي و اقتصادي، نياز به اتحاد، تلاش و وفاق ملي دارد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان تهران، سيد ابوذر جعفري، مسئول روابط عمومي تبليغات اسلامي شمال غرب تهران در توضيح اين خبر گفت: در اين جلسه حجت الاسلام محمدي، رئيس اداره، با تقدير از اقدامات فرهنگي و قرآني صورت گرفته در سال گذشته کارکنان اين اداره، بر گسترش حجم و کيفيت انجام فعاليت هاي ديني و مذهبي در سطح منطقه تاکيد کرد.

وي در ادامه با اشاره به نامگذاري مدبّرانه سال 92 از سوي رهبر معظم انقلاب گفت: خلق حماسه سياسي و اقتصادي، نياز به اتحاد، تلاش و وفاق ملي دارد.

محمدي افزود: با توجه به نزديکي انتخابات، حماسه سياسي با حضور پررنگ و گسترده مردم در انتخابات رياست جمهوري و شوراها اولويت دارد و اين حضور نقش مهمي در شکست دشمنان دارد.

اين مسئول فرهنگي در ادامه، نامگذاري حماسه اقتصادي را نشانگر اهميت مسائل اقتصادي در شرايط فعلي کشور و تلاش در جهت رسيدن به اهداف و استقلال اقتصادي بيان کرد.

گفتني است، سخنان حجت الاسلام محمدي 26 فروردين جاري، در جلسه پرسنلي تبليغات اسلامي شمال غرب تهران انجام شد.

شنبه 31 فروردين 1392 - 9:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری