جمعه 13 تير 1399 - 22:4
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

بايد در خلق حماسه سياسي دو عنصر شور و عقلانيت را با بصيرت ولايي به كار گرفت

معاون پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي با بيان اين كه در سال 92 نهضت امام خميني (ره) پنجاهمين سالگشت خود را پشت سر خواهد گذاشت، گفت: آحاد مردم بايد دو عنصر شور و عقلانيت را با بصيرت ولايي در خلق حماسه سياسي به كار بگيرند.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، حجت‌الاسلام سيد جواد موسوي هوايي كه در دومين جلسه شوراي مديران معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان در سال جاري سخن مي‌گفت،افزود: براي تحقق حماسه سياسي و اقتصادي با تمام توان و استفاده از همه ظرفيت‌ها در زمينه‌هايي همچون آموزش تخصصي اقشار تاثيرگذار، گفتمان دانشجويي و انتشار مجلات شبستان انديشه، اعتصام و چاووش فعاليت خواهيم كرد.

وي ادامه داد: آحاد مردم فهيم و انقلابي جامعه و همچنين جامعه هدف سازمان تبليغات اسلامي بايد به سطح دانش و بينش سياسي مناسبي برسند و دو عنصر شور و عقلانيت را با بصيرت ولايي در خلق حماسه سياسي به كار گيرند.

موسوي هوايي همچنين تصريح كرد: در سال 1392 نهضت امام خميني (ره) پنجاهمين سالگشت خود را پشت سر خواهد گذاشت در اين خصوص معاونت پژوهشي و آموزش سازمان با ارائه كارهاي موثر و قله‌اي و طرح مطالب مبنايي، موقعيتي را فراهم مي‌كند تا ماهيت اين حركت تاريخ ساز در هياهوي انتخابات مورد غفلت واقع نشود.

چهارشنبه 28 فروردين 1392 - 12:40
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری