جمعه 13 تير 1399 - 21:56
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

25 فروردين ماه

نمايش "كاراگاهان مدرسه" در حوزه هنري

نمايش "كارآگاهان مدرسه" اجراي عمومي خود را از 25 فروردين ماه در تالار انديشه‌ي حوزه هنري پي‌خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، نمايش "كارآگاهان مدرسه" مختص طيف سني نوجوانان، نوشته‌ي سيد حسين فدايي حسين و به كارگرداني مجيد اميري از اسفندماه سال گذشته- در نوبت صبح- در تالار انديشه‌ي حوزه هنري اجراي عمومي خود را آغاز كرد كه با توجه به استقبال مدارس از اين نمايش؛ اجراي اين اثر در فروردين و ارديبهشت‌ماه سال جاري نيز ادامه خواهد داشت.

مجيد اميري؛ كارگردان "كارآگاهان مدرسه"؛ پيش از اين در مورد قصه‌ي اين اثر گفته‌ بود: نمايش "كاراگاهان مدرسه" حكايت چهار دانش‌آموزي را تعريف مي‌كند كه روحيه‌ي كارآگاهي دارند و با توجه به گمشدن اشيائي در كلاس و ظن حضور يك دزد در مدرسه، به تكاپو براي به دام انداختن سارق مي‌افتند. در همين راستا و براي پيش‌بُرد نمايش از مشاركت تماشاگران نيز استفاده مي‌شود كه مي‌توان گفت به نوعي از تكنيك‌هاي تئاتر شورايي نيز در اجراي اين نمايش بهره برده‌ايم.

وي در مورد طيف سني مخاطبين نمايش خود اظهار داشته بود: اين نمايش مختص نوجوانان مقطع راهنمايي و دبيرستان است و سعي كرده‌ايم به نوع فكر و احساس و دغدغه‌ي مخاطب خود توجه ويژه‌اي داشته باشيم و هيچ مولفه‌ي كودكانه‌اي را بكار نگيريم؛ چيزي كه در كشور ما چندان مسبوق به سابقه نيست.

گفتني است نمايش "كاراگاهان مدرسه" نوشته‌ي سيد حسين فدايي حسين و به كارگرداني مجيد اميري، هر روز ويژه مدارس در نوبت صبح در تالار انديشه حوزه هنري به صحنه مي‌رود. تالار انديشه در ساختمان مركزي حوزه هنري به نشاني خيابان سميه‌، نرسيده به تقاطع حافظ، واقع است.

اولياء مدارس جهت استفاده از تخفيف ويژه‌ي و رزرو بليت مي‌توانند با شماره‌ تلفن 09199962916 تماس حاصل نمايند.

جمعه 23 فروردين 1392 - 19:26
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری