دوشنبه 20 مرداد 1399 - 19:47
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري دعاي پرفيض ندبه درمسجدمحوري جامع فريدونشهر

به همت اداره تبليغات اسلامي شهرستان فريدونشهر،دعاي پرفيض ندبه اين هفته با حضور پرشور مردم ولايتمدار شهرفريدونشهر در مسجد جامع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان اصفهان،حجت الاسلام و المسلمين احمدرضا كريمي استاد محترم حوزه علميه 16 فروردين ماه 92 در سخناني افزوديک منتظر واقعي امام زمان بايد رفتارش به گونه‏اي باشد که هر لحظه منتظر ظهور امام زمان(عج) باشد. يعني در هر لحظه که اين خبر را به او بدهند خوشحال شود و آماده باشد براي ياري امام زمان(عج) با مال و جان خويش جهاد نمايد و خود را درراه آن حضرت فدا نمايد.

كريمي گفت:بنابراين يک منتظر واقعي اهل گناه و دلبستگي به دنيا نيست چرا که چنين کسي نمي‏تواند از وابستگي‏ها و دلبستگي‏ها و آلودگي‏ها دست بردارد و آماده به خدمت در جهت اهداف مقدس امام زمان(ع) باشد.

وي در ادامه خاطر نشان كرد:اولين شرط انتظار؛ معرفت است تا انسان ميهمان خود را نشناسد و از خصوصيات خوب او مطلع نباشد منتظر او نخواهد شد. تنها هنگامي انسان در انتظار کسي مي‏نشيند که او را خوب بشناسد اما اگر انسان کسي را نشناسد ولو بداند که آن شخص خواهد آمد برايش اهميتي نخواهد داشت و منتظر او نخواهد ماند. در مورد انتظار امام زمان هم چنين است.

در ادامه مداحان اهل بيت (ع) يسلياني و اصلاني به قرائت دعا پرداختند.

پنجشنبه 22 فروردين 1392 - 11:21
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری