جمعه 24 مرداد 1399 - 18:0
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

به منظور برنامه ريزي ايام فاطميه انجام شد:

ديدار مسئول روابط عمومي شهرداري بوئين زهرا با سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان

عباس غلامي مسئول روابط عمومي تبليغات اسلامي بوئين زهرا با حجت الاسلام محمد رضواني سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان به منظور برنامه ريزي و هماهنگي ايام فاطميه ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان قزوين،عباس غلامي مسئول روابط عمومي تبليغات اسلامي بوئين زهرا با حجت الاسلام محمد رضواني سرپرست اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان به منظور برنامه ريزي و هماهنگي ايام فاطميه ديدار و گفتگو کرد.

در اين ديدار که سه شنبه 20 فروردين ماه 92 در اداره تبليغات اسلامي شهرستان بوئين زهرا انجام شد مسئول روابط عمومي شهرداري بوئين زهرا ضمن تشکر از فعاليت هاي صورت گرفته در ايام فاطميه توسط اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان گفت:تجربه ثابت کرده است که برگزاري اين مراسمات به صورت مردمي به مراتب تأثيرات بيشتري دارد.

وي افزود:مؤثر دانستن عناصري مانند سخنراني و مداحي و تلفيق اين دو عنصر باعث مي شود تا مراسمات از غناي بيشتري برخوردار باشند و با توجه به اينکه اين عناصر وابسته به اداره تبليغات اسلامي است لذا با حسن درايت همکاران در اين زمينه انشاء الله شاهد برگزاري مراسم با شکوهي در ايام فاطميه خواهيم بود. در ادامه حجت الاسلام رضواني نيز از تلاش هاي شهرداري در زمينه تبليغات محيطي ايام فاطميه تقدير و تشکر کرد و گفت:با توجه به اينکه تبليغات محيطي از مصوبات ستاد ساماندهي شئون فرهنگي در سال گذشته بود همکاري شهرداري در اين زمينه قابل تقدير است.

پنجشنبه 22 فروردين 1392 - 11:1
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری