پنجشنبه 3 مهر 1399 - 2:15
پربازديدترين اخبار از استان
گيلان
  • هيچ خبري موجود نيست

انتخابات رياست جمهوري مهمترين عرصه حماسه سياسي است

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان گفت: انتخابات رياست جمهوري مهم‌ترين عرصه براي خلق حماسه سياسي در سال 92 خواهد بود .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي گيلان ، حجت‌الاسلام جمال ياري با بيان اينکه تحقق «حماسه سياسي و حماسه اقتصادي» نيازمند وحدت همه مردم و مسئولان است، اظهار کرد: حماسه آفريني در جبهه اقتصادي و سياسي نيازمند روحيه بسيجي است.

مدير کل تبليغات اسلامي گيلان، انتخابات رياست جمهوري را مهم‌ترين عرصه براي خلق حماسه سياسي عنوان و تصريح کرد: حضور حماسي مردم در صحنه‌هاي مختلف نشان‌دهنده آمادگي خلق حماسه‌اي عظيم و سرنوشت‌ساز در انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر و روستا است .

ياري با بيان اينکه دو عرصه سياسي و اقتصادي رمز پيروزي ملت ايران در برابر توطئه‌هاي دشمنان و استکبار جهاني است، افزود: حضور در عرصه‌هاي سياسي و مقاومت در برابر تحريم‌هاي اقتصادي دشمنان سبب پيشرفت و شکوفايي کشور مي‌شود.

وي با اشاره به اينکه انتخابات نماد وحدت ملي، استقلال طلبي، تثبيت نظام مقدس جمهوري اسلامي است، گفت: بنا بر دستور امام خميني(ره) و برگزاري همه پرسي قانون اساسي در ماه هاي اوليه پيروزي انقلاب اسلامي ساختار جديد سياسي و اجتماعي نظام اسلامي بر پايه نظر مردم تثبيت شد.

ياري افزود: جمهوري اسلامي به عنوان حکومتي برگرفته از تعاليم ديني و اراده مردم، از ساير حکومت‌هاي متداول در جهان متفاوت است.

وي هدف امام خميني (ره) از وقوع انقلاب اسلامي را حاکميت ارزش‌هاي الهي و قرآني بر تمامي شئون زندگي مردم دانست و گفت: «جمهوري اسلامي» جامع‌ترين عنواني است که مي‌تواند بر يک نظام مردمي متکي بر مباني اسلامي نهاده شود.

پنجشنبه 22 فروردين 1392 - 10:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری