جمعه 13 تير 1399 - 20:18
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

19فروردين، آخرين مهلت ثبت نام در دوره مجازي طرح اعطاي مدرك به حفاظ

مدير آموزش سازمان دارالقرآن الكريم گفت: ثبت نام دوره مجازي آمادگي آزمون‌هاي كتبي طرح ارزيابي و اعطاي مدرك تخصصي به حفاظ قرآن تا دوشنبه 19 فروردين ادامه خواهد داشت.

به‌گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، محمد ضرغام با بيان اين خبر افزود: علاقمندان مي توانند در صورت تمايل تا پايان روز دوشنبه 19 فروردين از طريق لينك ثبت نام مرکز توسعه يادگيري نوين در سايت تلاوت ثبت نام كنند.

وي ادامه داد: اين دوره با هدف ارتقاي سطح دانش و مهارت داوطلبان شركت در آزمونهاي طرح ارزيابي و اعطاي مدرک تخصصي به حافظان قرآن کريم و همچنين افزايش ضريب موفقيت ايشان در آزمون ياد شده برگزار مي‌شود.

مدير آموزش سازمان دارالقرآن اظهار داشت: اين دوره توسط مرکز توسعه يادگيري نوين (وابسته به سازمان تبليغات اسلامي) و با همكاري سازمان دارالقرآن الكريم طراحي شده و برگزار خواهد شد.

ضرغام تصريح كرد: اين دوره در ۷ جلسه آموزشي بصورت کلاس هم زمان (معادل ۱۴ ساعت) مخاطبان را با چگونگي فراگيري ترجمه قرآن کريم، ترجمه نيم جزء از قرآن و تحليل نمونه سوالات آزمونهاي گذشته آشنا مي کند. علاوه بر آن مخاطبان ۷ ساعت آموزشي (در قالب ۷ جلسه يک ساعته) بصورت هم زمان و آن لاين مي توانند سوالات خود را مطرح و پاسخ دريافت كرده و به رفع اشکالات احتمالي خود بپردازند. در ضمن در خلال برگزاري دوره، فضايي جهت بحث و تبادل نظر با اساتيد، پشتيبانان آموزشي و ساير شرکت کنندگان فراهم شده است.

وي افزود: در پايان دوره نيز يک آزمون آزمايشي (مشابه آزمون اصلي) بصورت آنلاين برگزار و براي آن کارنامه صادر مي‌شود و اين دوره در نيمه دوم فروردين 1392 آغاز خواهد شد و اولويت با کساني است که زودتر ثبت نام كنند.

سه‌شنبه 20 فروردين 1392 - 10:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری