سه‌شنبه 8 مهر 1399 - 6:43
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

نامگذاري سال «حماسه سياسي و اقتصادي» نشانه هوشمندي رهبر انقلاب است

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بندرخمير گفت: نامگذاري سال جديد از سوي رهبر معظم انقلاب به نام سال "حماسه سياسي و حماسه اقتصادي" را نشان دهنده، هوشمندي، تدبير و درايت رهبر انقلاب است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت الاسلام محمد صحرانشين، يكشنبه 18 فروردين 92 نامگذاري سال جديد از سوي رهبر معظم انقلاب به نام سال "حماسه سياسي و حماسه اقتصادي" را نشان دهنده، هوشمندي، تدبير و درايت معظم له عنوان کرد و افزود: انتخاب يک نام براي سال بر اساس يک تحليل جامع و واقع بينانه از تحولات و رخدادهاي کشور انجام گرفته است . داشتن تحليل صحيح از حوادث و ديدن صحنه آنچنان که هست و نه آنچنانکه دشمنان مي خواهند والقاء مي کنند، در راهيابي انسان به تصميم و تشخيص درست بسيار تعيين کننده است .

وي گفت: شعار حماسه سياسي و حماسه اقتصادي نيز بر اساس يک تحليل واقع بينانه از اوضاع وشرايط شکل گرفته است با اين وصف ضرورت پيش رو در سال 92 جز تأکيدي بر حماسه سازي در دو عرصه سياست و اقتصاد نخواهد بود.

حجت الاسلام صحرانشين ادامه داد: با پيروي از دستورات ولايت فقيه و با تأسي از مباني اسلام ناب محمدي و انقلاب اسلامي، اين راه خطير را با حضور پررنگ در پيش بگيريم تا چشم دشمنان نظام و اسلام کور و نابود شوند.

صحرانشين در ادامه در کلامي از مقام معظم رهبري در زمينه امور سياسي گفت: انتخابات رياست جمهوري مقتدرات عمومي کشور را براي چهار سال آينده برنامه‌ريزي مي کند و اميد است مردم با حضور پرشور در اين ميدان آينده خوبي را براي کشور و خود رقم بزنند.

اين مقام مسئول ادامه داد: روحانيت هم بايد در اين ايام فعاليت اثر بخشي داشته باشند و هم شعار حماسه سياسي و حماسه اقتصادي را براي مردم تشريح تا مردم آگاهتر و بر اساس اين شعار اقدام کنند.

دوشنبه 19 فروردين 1392 - 11:8
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری