سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398 - 4:3
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

توسط روحانيون مستقر در سال 91 انجام شد؛

اقامه 10 هزار مورد نماز جماعت در دشتي

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي گفت: روحانيون مستقر در روستاها و مناطق مختلف شهرستان در سال 91 موفق به اقامه 10 هزار مورد نماز جماعت شدند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت‌الاسلام سعيد توکليان به سخنان مقام معظم رهبري در مورد نقش مبلغان ديني اشاره کرد و گفت: تقويت معرفت و محبت مردم به ابي عبدالله الحسين عليه السلام و همچنين تقويت عقيده و اخلاق و احکام الهي از جمله موضوعاتي است که رهبري معظم بر آن تاکيد کرده اند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان دشتي ادامه داد: سال 90 تعداد يک روحاني خود استقرار در شهرستان وجود داشت و اکنون با پي گيري هاي اين اداره تعداد 10 روحاني مستقر مشغول به فعاليت هستند.

وي گفت: طرح روحاني مستقر يکي از طرح هاي اثرگذاري است که بيش از ده سال از اجراي آن مي گذرد و به اين صورت است که يک روحاني بر اساس دريافت هاي علمي که از حوزه هاي علميه داشته است به مدت يک سال همراه با خانواده در يک روستا مستقر شده و کليه امور فرهنگي آن روستا را بر عهده مي گيرد.

حجت الاسلام توکليان 17 فروردين 92 با بيان اينکه بيش از 10 روحاني مستقر و 30 روحاني بومي در شهرستان فعاليت مي کنند، اظهار داشت: اين روحانيون مستقر هرکدام با سه نوبت اقامه نماز در مساجد تحت پوشش خود در سال 91 در مجموع موفق به برگزاري 10 هزار نماز جماعت در سطح شهرستان شدند.

شنبه 17 فروردين 1392 - 12:55
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری