جمعه 22 آذر 1398 - 16:4
پربازديدترين اخبار از استان
البرز
  • هيچ خبري موجود نيست

اقامه نماز جمعه به امامت حجه الاسلام ولمسلمين خاتمي

نماز جمعه هفته گذشته در شهرستان ساوجبلاغ به امامت موقت جمعه ، حجه الاسلام والمسلمين حاتمي سرپرست اداره تبليغات اسلامي ساوجبلاغ برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي البرز ، نماز جمعه هفته گذشته به امامت حجه الاسلام والمسلمين حاتمي سرپرست اداره تبليغات اسلامي در شهرستان ساوجبلاغ برگزار گرديد.

امام جمعه موقت شهرستان با تبريک سال نو به نمازگزاران در خطبه اول حضرت زهرا (س) را يکي از ارکان دين اسلام برشمرد و گفت : اين مقام از طرف خداوند عالم به حضرت زهرا (س) داده شده است به همين خاطر نگه داشتن حرمت چنين انساني با عفت به همه دوستداران لازم است .

حاتمي در خطبه دوم با اشاره به شعار سال از طرف مقام معظم رهبري به عنوان ( حماسه سياسي و حماسه اقتصادي )گفت : حماسه سياسي با اتحاد و يکدلي و و حدت و هم فکري بدست مي آيد و اين در مرحله اول بايد مسئو لين نظام به اين شعار لباس عمل بپوشانند تا در ميادين سياسي ، انتخاباتي ، اجتماعي و فرهنگي حماسه بيافرينند.

ايشان در قسمت دوم شعار حماسه اقتصادي از نهادن به توليدات ملي هم از طرف توليد کنندگان و هم مصرف کنندگان اشاره کرد و گفت : توليد کنندگان و مصرف گنندگان تعهد و حرمت يکديگر را اگر حفظ کنندمي توانيم در کشور خودکفايي و عدم وابستگي به توليدات خارجي را به وجود بياورند .

وي در آخر خطبه ها به 12 فروردين 58 اشاره کرد و گفت : حصرت امام (ره) اين روز را براي ملت ايران روز عيد نام گذاري کرد چرا که مردم با حضور در پاي صندوقهاي راي 2/98 درصد به جمهوري اسلامي راي آري دادند .

شنبه 10 فروردين 1392 - 15:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری