پنجشنبه 2 خرداد 1398 - 23:14
پربازديدترين اخبار از استان
بوشهر
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام سيدنورالله موسوي نيا:

انتخابات نماد عينيت بخشي به تحقق حماسه سياسي سال 92 است

مديرکل تبليغات اسلامي بوشهر در ديدار با رؤساي ادارات و نمايندگي هاي تبليغات اسلامي استان گفت: انتخابات نماد عينيت بخشي به تحقق حماسه سياسي در سال 92 است.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان بوشهر، حجت الاسلام سيدنورالله موسوي نيا با اشاره به نامگذاري سال 92 به سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي از طرف مقام عظماي ولايت، حضرت امام خامنه اي، انتخابات را نماد عينيت بخشي به تحقق حماسه سياسي در سال 92 عنوان کرد.

مديرکل تبليغات اسلامي استان بوشهر در اين ديدار با اشاره به لزوم استفاده از ظرفيت هاي موجود سازمان تبليغات اسلامي در راستاي تحقق حماسه سياسي در سال 92 تصريح کرد: انتخابات نماد حماسه سياسي در سال 92 است و استفاده از پتانسيل هاي موجود سازمان در راستاي حمايت از ائتلاف اصولگرايي يک اصل ضروري است و در راستاي پيروزي جريان اصولگرايي بايد با بسيج تمام ظرفيت ها حماسه سياسي را عينيت بخشيد.

حجت الاسلام موسوي نيا بر لزوم فراهم کردن زمينه براي مشارکت حداکثري مردم در انتخابات پيش رو اضافه کرد: مردم ولايتمدار و انقلابي ايران اسلامي با حضور گسترده در انتخابات و انتخاب فرد اصلح به عنوان رئيس جمهور، ضمن تجديد بيعت با آرمان هاي انقلاب اسلامي يک بار ديگر در تحقق منويات مقام عظماي ولايت گام برداشته و موجبات ياس و سرخوردگي دشمنان نظام جمهوري اسلامي و استکبار جهاني را رقم خواهند زد.

گفتني است، اين جلسه 5 فروردين 92 در دفتر مديرکل تبليغات اسلامي بوشهر برگزار شد و در ابتداي آن رؤساي ادارات تبليغات اسلامي استان ضمن ارائه گزارشي از عملکرد يکساله نظرات و پيشنهادات خود را مطرح کردند.

پنجشنبه 8 فروردين 1392 - 6:48
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری