پنجشنبه 3 خرداد 1397 - 8:23
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول نمايندگي فرهنگي تبليغي كياكلا :

نامگذاري هر سال از سوي رهبر معظم انقلاب موجب پيشرفت كشور است

مسئول نمايندگي فرهنگي تبليغي كياكلا ، طي گفتگوي خبري بيان داشت : نامگذاري هر سال از سوي رهبر معظم انقلاب موجب پيشرفت كشور است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام قاسم روحاني فرد در اين گفتگو كه روز دوشنبه 5 فروردين ماه 92 انجام شد ، ضمن تبريك آغاز سال نو و تسليت سوگواري حضرت فاطمه زهرا (س) در سخناني با اشاره به نامگذاري امسال به نام (( حماسه سياسي ، حماسه اقتصادي )) گفت : اين شعار بايد در همه زمينه ها حتي برنامه هاي فرهنگي و ديني نيز جريان داشته باشد و تمامي نهادها ، گروه ها و صاحبنظران بايد در اين مسير تلاش كنند و با وحدت و همدلي بر منويات مقام معظم رهبري جامه عمل بپوشانند .

مسئول نمايندگي فرهنگي تبليغي كياكلا افزود : فرهنگ نقش مهمي در همه زمينه ها دارد زيرا اگر در هر زمينه اي فرهنگ سازي شود موفقيت آن بدون شك بيشتر خواهد بود . همه دستگاه ها بايد بيش از گذشته براي اجرايي شدن و تحقق اين هدف والاي جهاد سياسي و اقتصادي تلاش كرده و با به كار گيري تمامي قابليت ها و ظرفيت هاي علمي و پژوهشي در كشور زمينه هاي لازم و مناسب را فراهم آورند .

وي اظهار داشت : اين نامگذاري همچنين دستگاه هاي اجرايي را موظف ساخته تا سعي كنند با نصب العين قرار دادن فرمايشات رهبر معظم انقلاب اسلامي در راه رشد و تعالي كشورگام بردارند . رشد و تعالي ايران اسلامي و رسيدن به چشم انداز بيست ساله آرزوي همه ايرانيان است كه اين امر نيازمند حضور فعال مسئولين ، در جهاد سياسي و اقتصادي و تبديل آن از شعار به شعور در صحنه تلاش است .

اين مسئول فرهنگي با اشاره به بيانات مقام معظم رهبري خاطر نشان ساخت : در سال جاري مردم ايران اسلامي با ورزيدگي و تحرك هر چه بيشتر ، تلاش ها و ترفندهاي دشمنان ملت ايران را ناكام خواهند گذاشت ؛ و حماسه هاي ديگري را در عرصه سياسي و اقتصادي به رخ جهانيان خواهند كشيد .

سه‌شنبه 6 فروردين 1392 - 9:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری