يكشنبه 17 فروردين 1399 - 22:4
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور 4000 نفر در دوره‌هاي مختلف قرآني نهاوند

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند از حضور بيش از 4 هزار نفر از قرآن‌آموزان در طول سال91 در دوره‌هاي مختلف قرآني اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي همدان، حجت الاسلام حسين گروسي 27 اسفند جاري با بيان اين خبر گفت: تعداد 21 كلاس قرآن‌آموزي در رشته‌هاي قرائت سطح يک، دو و سه مفاهيم سطح يك و دو، حفظ بيست و شش سوره جزء 30 در طرح نهضت قرآن‌آموزي با حضور بيش از 4000 نفر از قرآن‌آموزان در نهاوند برگزار شد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي نهاوند افزود: برگزاري محفل انس با قرآن به مناسبت‌هاي مختلف و با حضور قاريان منطقه و حضور سه هزار نفر از علاقمندان به كلام وحي، توزيع و اهداي بيش از 200 جلد قرآن كريم به جلسات دائمي قرآن، مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌هاي علميه از فعاليت‌هاي قرآني اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان است.

وي بيان كرد: برگزاري دوره‌هاي ضمن خدمت روخواني، تجويدالصلاة، فرهنگ و مفاهيم قرآن ويژه كاركنان دولت با حضور 400 نفر، برگزاري مسابقات قرائت و حفظ كلام الهي ويژه آقايان با حضور قاريان و حافظان از ديگر فعاليت‌هاي مهم قرآني اين اداره در سال 91 بوده است.

وي يادآور شد: برگزاري جشنواره قرآني کودک و نوجوان، گردهمايي فعالان قرآني، گسترش کمي و کيفي موسسات قرآني در مناطق روستايي و تجليل از برترين هاي قرآني از جمله اقدامات اين اداره در راستاي فعاليت هاي قرآني است.

سه‌شنبه 6 فروردين 1392 - 7:24
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری