يكشنبه 17 فروردين 1399 - 21:4
پربازديدترين اخبار از استان
همدان
  • هيچ خبري موجود نيست

ديدار سرپرست تبليغات اسلامي نهاوند با اهالي روستاي رودباري

سرپرست اداره تبليغات اسلامي شهرستان نهاوند در ديدار با نمازگزاران مسجد روستاي رودباري، معنويت را نياز اصلي و مهم انسان در همه شرايط عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي همدان ، حجت الاسلام حسين گروسي ضمن 26اسفندماه جاري باحضور در مسجد روستاي رودباري و ديدار با امام جماعت ، اعضاي شوراي اسلامي دهدار و جمعي از نمازگزاران با بيان اين مطلب در جمع اهالي اين روستا گفت: نياز به معنويت فرق اصلي انسان و غير انسان است و اين درك زماني به تعالي مي رسد كه انسان هدف خود از آفرينش را كه عبادت تلقي شده تحقق بخشد.

وي خطاب به والدين نوجوانان و جوانان،امام جماعت و دست اندرکاران فرهنگي اين روستا خاطرنشان کرد: اگر ما وظيفه و مسئوليت سنگين خود را در پيشبرد معنويت بدرستي انجام دهيم تاثيرات مثبتي در جامعه خواهد گذاشت و نسل جوان نيز با ارزش‌هاي اسلامي و قرآني آشنا خواهد شد.

جت الاسلام گروسي مساجد را عامل بسيار مهمي در گسترش معنويت در جامعه عنوان کرد و گفت: جوانان و فعالان مسجدي واسطه انتقال معنويت در جامعه هستند .

وي با اشاره به حضور نوجوانان و جوانان در مساجد در سالهاي اخير گفت: بايد از اين فرصت به نحوشايسته در راستاي مقابله با هجمه ها و تهديدات فرهنگي ايادي استکبار استفاده کرد.

دوشنبه 5 فروردين 1392 - 12:9
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری