جمعه 13 تير 1399 - 22:16
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

تبيان يک نوآوري رسانه اي است

دکتر علي اکبر ولايتي موسسه فرهنگي اطلاع رساني تبيان را يک نوآوري رسانه اي دانست و افزود:«تبيان در روشنگري موفق عمل کرده است.»

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي،دکتر علي اکبر ولايتي در اين گفتگوي اختصاي، مسئوليت در قبال خانواده را مهم و اساسي دانست.

وي با اشاره به آيات قرآن کريم و احاديث معصومين(ع) افزود:«براي سعادت خانواده ام تلاش مي کنم. اين مستلزم يک مديريت است و در مسائل داخلي خانواده و مسائل عادي و روزمره سعي مي کنم انعطاف داشته باشم.»

رييس بيمارستان مسيح دانشوري با بيان اينکه زندگي مشترک يک ائتلاف است،گفت:«زندگي مشترک يک ائتلاف است ائتلاف بين زن و شوهر براي يک هدف مشترک.اگر اتفاقي بيفتد که لازم باشد کمک کنم دريغ نمي کنم ولي همسرم در اداره خانه بسيار فعال است به طوري که خيلي کم اتفاق مي افتد که من بخواهم کمک کنم. آشپزي هم بلد هستم در ايام جواني يعني از زمان دبيرستان کوهنوردي مي کردم حدود 30-40 سالي کوهنوردي کردم ، به من مي گفتند آشپز هنگ چون من غذا مي پختم . ولي در خانه معلومه که کاري که خانم خانه مي تواند بکند من نمي توانم انجام دهم.»

وي ضمن يادآوري بازديد از موسسه تبيان خاطر نشان کرد:«من از تبيان از نزديک بازديد کردم تبيان يک نوآوري در کار رسانه است که با دقت و تلاش در جهت روشن کردن واقعيات در جهت تنوير افکار عمومي کار مي کند و تا به حال موفق بوده است.»

اين گفتگو توسط مريم طالبي براي بخش خانواده ايراني تهيه شده و متن کامل آن در نشاني tebyan.net قابل مشاهده است.

يكشنبه 4 فروردين 1392 - 9:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری