شنبه 27 دی 1399 - 8:54
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک خبر داد:

ابراز رضايت حجت الاسلام والمسلمين خاموشي از اولين نشست منطقه اي مديران کل 9 استان در انديمشک

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک از ابراز رضايت حجت الاسلام والمسلمين خاموشي از اولين نشست منطقه اي مديران کل 9 استان در انديمشک خبر داد. تصاوير زير روايتي از اين اجلاس است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خوزستان، به نقل از حجت الاسلام سعيد عليپور، اولين نشست تخصصي منطقه اي سازمان تبليغات اسلامي با حضور جناب دکتر خاموشي و مديران کل 9 استان اعم از خوزستان، تهران، اصفهان، فارس، کهکيلويه و بويراحمد، لرستان، چهارمحال بختياري، هرمزگان و بوشهر و ادارات تابعه آنها و روحانيون مستقر خوزستان، 24 و 25 اسفندماه 91 در شهرستان انديمشک با موفقيت برگزار شد.

رئيس اداره تبليغات اسلامي انديمشک افزود: يکي از ويژگي هاي اين برنامه علاوه بر همايش مشترک مديران کل و رؤساي ادارات، نشست تخصصي فرهنگي ادارت کل تبليغات اسلامي استان ها بود که در بعداز ظهر روز پنجشنبه آخر سال تشکيل شد و نکته بارز آن، حضور رياست مکرّم سازمان جناب دکتر خاموشي بود که علي رغم فشردگي جلسات صبح با مديران کل و مسئولان ادارات و نيز جلسه با روحانيون مستقر خوزستان و گفتمان با آنها، با سعه ي صدر خويش، در تک تک جلسات 9 استان شرکت فرمودند و ضمن گوش فرا دادن به سخنان رؤساي ادارات شهرستاني، جهت پيشبرد اهداف فرهنگي، به هر استان راهکارهايي را ارئه دادند.

حجت الاسلام سعيد عليپور با اشاره به رضايت رياست سازمان از نشست انديمشک تصريح کرد: کيفيّت جلسات به حدّي بود که به اقرار برخي از مديران کل، نشست انديمشک از منحصر فردترين جلسات سازمان تبليغات اسلامي بوده است که بوقوع پيوست و حضور دکتر خاموشي طي يک شبانه روز در جمع صميمي مديران ادارات تبليغات اسلامي از اهميّت بالايي برخوردار بود.

گفتني است اين اجلاس در حاشيه رود دز، در اردوگاه فرهنگي تربيتي شهداي دانش آموز انديمشک (قلعه مختار) برگزار شد.

پنجشنبه 1 فروردين 1392 - 12:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری