چهارشنبه 25 تير 1399 - 7:26
پربازديدترين اخبار از استان
اصفهان
  • هيچ خبري موجود نيست

جذب‌ مخاطب در مؤسسه تسنيم لنجان

تدوين برنامه‌هاي راهبردي جهت فرصت‌سازي و جذب‌ مخاطب در مؤسسه تسنيم لنجان صورت مي گيرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان اصفهان، مسئول مؤسسه قرآني تسنيم لنجان در رابطه با برنامه‌هاي در پيشروي اين مؤسسه قرآني در سال آينده در گفتگو با حجت الاسلام داود صائبي مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان گفت: فرصت‌سازي جذب مخاطب براي سال آينده در اين مؤسسه بر اساس برنامه‌اي جامع آغاز شده است.

رضا ياوري افزود: امروزه يكي از راه‌هاي موفقيت قرآن استفاده از فرصت‌هاي جديد آموزشي است كه با توجه به راهبردهاي عظيم قرآن و فرمايشات ائمه اطهار (ع) استفاده از ظرفيت‌هاي مناسب آموزش و گسترش آن بايد به عنوان يك اقدام مناسب در دستور كار مؤسسات قرار گيرد.

وي افزود: برنامه‌هاي راهبردي و استراتژي‌هاي مؤسسه تسنيم لنجان بر مبناي استقرار و گسترش نهضت قرآن‌آموزي و معارف اهل‌بيت(ع) با شيوه‌هاي متنوع مورد تجزيه و تحليل قرار گرفته و به‌ زودي اقدامات ارزنده‌اي براي جذب مخاطبان در نظر گرفته شده كه به اجرا در مي‌آيد.

وي تأكيد كرد: فرصت‌سازي جذب مخاطب براي سال آينده در اين مؤسسه بر اساس برنامه‌اي جامعه آغاز شده است و با اساتيد مختلف و صاحب فكر و انديشه در سراسر كشور وارد مذاكره شده‌ايم كه در صورت تمايل و توانايي جهت اجراي برنامه‌ها با اين مؤسسه همكاري كنند.

ياوري در پايان يادآور شد: اولين بسته جذب مخاطب در فروردين‌ماه سال آينده ارائه خواهد شد و اميد است با استفاده از اين ظرفيت عظيم آموزشي كه پس از اقدامات اجرايي افتتاح خواهد شد، اطلاع‌رساني در سطح كامل و جامع به عمل خواهد آمد.

سه‌شنبه 22 اسفند 1391 - 13:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری