شنبه 5 خرداد 1397 - 5:4
پربازديدترين اخبار از استان
هرمزگان
  • هيچ خبري موجود نيست

رئيس اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد در خطبه هاي نماز جمعه گفت

خواسته ها و مواضع رهبر معظم انقلاب براي ملت ايران حجت است

رئيس اداره تبليغات اسلامي حاجي آباد در خطبه هاي نماز جمعه گفت: خواسته ها و مواضع رهبر معظم انقلاب براي ملت ايران حجت است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي هرمزگان، حجت الاسلام اسماعيل فواديان در خطبه دوم نمازجمعه اين هفته شهرستان حاجي آباد با اشاره به مذاکرات هسته اي1+5 در آلماتي قزاقستان گفت: غربيها به اين نتيجه رسيدند که با توجه به اينکه ايران از حقوق مسلم هسته اي عقب نشيني نمي کند ناچار بايد مواضع و رويکردشان را تغيير دهند و از اين دسيسه هميشگي صرفنظر کنند.

حجت الاسلام فواديان افزود: خواسته ها و مواضع رهبر معظم انقلاب براي اين ملت حجت است و نگاه ملت ما به انگشت اشاره مقام معظم رهبري در هرزمينه و موضعي است لذا ملت ايران براي حفظ ارزشها و دستاوردهايش تا پاي جان ايستاده است و در روز 22 بهمن اين حقيقت هميشگي براي دشمنان بيشتر آشکار شد.

وي گفت: مسئولين نظام بايد نسخه شفا بخش طبيب مشفق و دور انديش اين نظام يعني مقام معظم رهبري را نصب العين قرار دهند و هرگز تخطي از آن را روا ندارند.

امام جمعه موقت حاجي آباد با بيان تاکيد مقام معظم رهبري در خصوص حل مشکلات اقتصادي مردم، صرفنظر از خريد لوازم اضافي را وظيفه مردم دانست وخاطر نشان ساخت: با توجه به شرايط کنوني خانواده ها بايد از خريد هرگونه وسائل و لوازم اضافي پرهيز کنند و به اندازه مصرف خريد کنند چرا که اين موضوع بهانه اي است که عده اي جوانمرديشان را زير پا بگذارند و مسئولان در اين ايام سعي کنند نظارن بيشتري بربازار داشته باشند و با گرانفروشان برخورد جدي کنند وتلاش کنند تا مشکلات اقتصادي مردم نيز حل شود.

شنبه 12 اسفند 1391 - 12:6
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری