پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 14:45
پربازديدترين اخبار از استان
خوزستان
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دزفول بيان کرد:

بهترين وقت مناجات بنده با خدا سخن گفتن هنگام شب است که خدا بهترين محرم انسان ها است

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دزفول در جمع جوانان جلسه قرائت قرآن مسجد امام سجاد(ع) گفت: بهترين وقت مناجات بنده با خدا سخن گفتن هنگامه شب است و خدا بهترين محرم انسان است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان خوزستان، حجت الاسلام مرتضي بيگدلي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان دزفول بيان کرد: در نشست هفتگي هيئت عاشقان ولايت دزفول با حضور بسيجيان و اعضاي جلسه قرائت قرآن با موضوع ياد خدا در مسجد امام سجاد(ع) برگزار شد.

ايشان در ادامه گفت: روايتي از رسول گرامي اسلام(ص) مبني بر اينکه در زمين براي هر چيزي ظرفي است و دل آدمي ظرف است براي خدا که هر چيزي را که خداي متعال به وجود آورده در اين ظرف جا مي شود.

بيگدلي اظهار کرد: اي انسان همانند کساني نباشيد که خدا را فراموش کردند و خدا به واسطه بندگي عزت مي دهد و هر کس که در سبيل شيطان وارد شود شيطان بر او مسلط شده و ياد خدا فراموش خواهد شد و آن وقت است که عزت خدايي از او گرفته و دچار ذلت مي شود.

ريس اداره تبليغات اسلامي دزفول در ادامه افزود: از هر فرصتي استفاده کنيد تا ياد خدا را در خود تقويت نماييد. دفاع مقدس يکي از بهترين فرصت ها است و شهداء بهترين هايي بودند که در زمان خودشان بهترين فرصت ها را بردند و شما از شجره طيبه بسيج بهترين استفاده را ببريد و خشاب اسلحه خود را با کسب علوم و معارف ديني و داشتن خوبي ها پر کنيد.

پنجشنبه 10 اسفند 1391 - 8:31
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری