پنجشنبه 15 خرداد 1399 - 5:16
پربازديدترين اخبار از استان
آذربايجان غربي
  • هيچ خبري موجود نيست

به همت اداره تبليغات اسلامي:

کارگاه آموزشي جنگ نرم و راهکارهاي مبارزه با آن در شاهين دژ برگزار شد

کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي شاهين دژ، از برگزاري کارگاه آموزشي جنگ نرم و راهکارهاي مبارزه با آن دراين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان آذربايجان غربي، پرويز صالحي، روز چهارشنبه 9 اسفند ماه سال جاري با اعلام اين خبر افزود: کارگاه آموزشي جنگ نرم و راهکارهاي مقابله با اين معضل، با حضور روحانيون شهر کشاورز، مربيان پرورشي اداره آموزش و پرورش، با سخنراني حجت الاسلام ناصر آقايي از اساتيد حوزوي در محل سالن اجتماعات بخشداري شهر کشاورز برگزار شد.

حجت الاسلام آقايي در اين کارگاه آموزشي با اشاره به اين نکته که امروز شکل تهاجم دشمن از جنگ سخت به جنگ نرم تغيير پيدا کرده اظهار داشت: جنگ نرم همانگونه که از نامش پيداست يک نوع حرکت آرام و تدريجي است به گونه‌اي که مخاطب اين ستيز، متوجه اهداف اقدامي که عليه او صورت مي‌گيرد نمي‌شود. هدف جنگ نرم ايجاد تغييرات در باورهاي قلبي و اجتماعي است و از آنجايي‌که حالت تدريجي دارد درک آن بسيار سخت است.

وي ادامه داد: خط‌ مقدم جنگ نرم در افکار و قلوب مردم است و دشمنان، جلوه پيروزي در اين جبهه را تهي کردن مردم از هويت خود و جولان دادن فرهنگ بيگانه در اذهان جوانان مي‌دانند

آقايي در پايان تصريح کرد: بسط و گسترش فرهنگ قرآني و اشاعه سخنان اهل بيت (ع) به عنوان مهمترين موانع در مقابل نفوذ و تاثير برنامه‌هاي دشمنان بر قلب و عقل جوانان و مردم به شمار مي‌روند، زيرا در قلب و عقل جواني که مملو از قرآن کريم، سخنان پيامبر اسلام (ص)، امام علي (ع) و احاديث ساير اهل بيت (ع) باشد دشمن نمي‌تواند به راحتي نفوذ کند و جا دارد که در راستاي تحکيم اين فرهنگ تلاش شود.

چهارشنبه 9 اسفند 1391 - 22:14
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری