چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 12:28
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

دومين شماره نشريه هسته فرهنگي بصير مازندران به چاپ رسيد

دومين شماره نشريه هسته فرهنگي جوان پايگاه بصير مازندارن از شهرستان چالوس به نام و اينک ما به چاپ رسيد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، کارشناس امور فرهنگي و تبليغ اداره تبليغات اسلامي چالوس روز سه شنبه 8 اسفند ماه 91 در گفتگو با واحد روابط عمومي اداره تبليغات اسلامي چالوس از توليد دومين شماره نشريه پايگاه هسته فرهنگي جوان پايگاه بصير چالوس خبر داد.

رضا مهر علي زاده کارشناس امور فرهنگي اداره تبليغات اسلامي چالوس ضمن قدرداني از تلاش رابط و دانش آموزان هسته فرهنگي جوان بصير چالوس ، با مثبت ارزيابي کردن فعاليت هاي طرح استمرار هسته هاي فرهنگي جوان در اين پايگاه ، توليد دومين شماره نشريه توسط دانش آموزان هسته فرهنگي بصير را نشان از پشتکار و نشاط در اين طرح خواند.

وي با اشاره به فعاليت هاي متنوع آموزشي ، اردوئي ، پرورشي و غيره در طرح استمرار هسته هاي فرهنگي جوان ، پرداختن به کار جمعي و گروهي از جمله توليد نشريات فرهنگي را ، حرکتي مفيد در راه پرورش استعداد و خلاقيت دانش آموزان خواند.

مهرعلي زاده نشريه ( و اينک ما ..) را نشريه اي سرشار از مطالب آموزنده و مفيد براي قشر جوان خواند و افزود: نکته مهم و حائز اهميت در مورد نشريه و اينک ما ، اين است که تلاش شده است بيشتر از نوشته و مطالب دانش آموزي در آن استفاده شود و اين امتياز مثبتي براي نشريه خواهد بود.

اين کارشناس فرهنگي پرداختن به موضوعاتي از قبيل ، مهدويت ، مناسبت هاي مذهبي ، آشنائي با قرآن ، معرفي مفاخز ايران و اسلام ، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت ، معرفي جايگاه فضاي مجازي و رسانه در زندگي امروز و غيره را از ديگر امتيازات اين نشريه خواند که ياد آور شد ، دانش آموزان از دريچه نگاه يک جوان به اين موضوعات پرداختند که در نوع خود جالب توجه است.

گفتني است ، اداره تبليغات اسلامي چالوس ، در طرح استمرار هسته هاي فرهنگي جوان ، 3پايگاه خواهران و 2 پايگاه برادران را با همکاري 4 رابط فرهنگي و 3 مربي ، تحت پوشش فعاليت هاي فرهنگي دارد.

سه‌شنبه 8 اسفند 1391 - 14:16
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری