شنبه 10 اسفند 1398 - 1:10
پربازديدترين اخبار از استان
لرستان
  • هيچ خبري موجود نيست

توزيع نشريه و مجلات فرهنگي در بين مبلغين و عناصر تاثيرگذار شهرستان اليگودرز

به همت اداره تبليغات اسلامي اليگودرز مجلات و كتاب‌هاي ديني و فرهنگي در بين مبلغين و عناصر تأثيرگذار اين شهرستان توزيع مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان لرستان، حجت‌الاسلام صادق جعفرپور، رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان اليگودرز روز يکشنبه مورخ 6 اسفند 91 با اعلام اين خبر، گفت: امروز همه دنيا متوجه قدرت و عظمت اسلام شده‌اند، لذا دشمنان اسلام و تشيع جهت مقابله با اين موضوع، با شبهه افكني و مشوش كردن اذهان جوانان، سعي در به انحراف کشاندن جامعه از مسير حق و حقيقت را دارند و بهترين راه‌كار در اين زمينه تغذيه فكري اقشار مختلف جامعه است تا بتوانيم با فرهنگ‌سازي ديني با اين هجمه‌ها مقابله نماييم.

وي افزود: در اين راستا سازمان تبليغات اسلامي علاوه بر خدمات فراوان نرم‌افزاري از جمله راه‌اندازي سايت ido.ir و تبيان به توليد و توزيع ماهنامه‌ها و نشريات مختلف پرداخته و از اين طريق بخشي از رسالت خود را در خصوص ترويج فرهنگ ناب محمدي(ص) و مقابله با هجمه‌هاي بي‌امان دشمنان، انجام مي‌دهد .

حجت‌الاسلام جعفرپور در پايان تصريح كرد: از جمله اين نشريات ماهنامه خيمه(ويژه هيئات مذهبي)، ماهنامه پيام محراب(ويژه ائمه جماعات)، ماهنامه شبستان(ويژه مبلغين) و مجلات رخداد، بشري و ... است كه در شهرستان اليگودرز نيز بين اقشار مختلف مردم توزيع مي‌شود.

يكشنبه 6 اسفند 1391 - 9:35
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری