جمعه 31 فروردين 1397 - 3:20
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير کل تبليغات اسلامي مازندران :

ملت ايران تابع مواضع حکيمانه رهبر معظم انقلاب است و به مسير پيشرفت ادامه مي دهد

مدير کل تبليغات اسلامي مازندران گفت: ملت ايران تابع مواضع حکيمانه رهبر معظم انقلاب است و به مسير پيشرفت ادامه مي دهد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، 30 بهمن ماه جاري با اشاره به سخنان مهم مقام معظم رهبري در جمع مردم آذربايجان غربي ، بر لزوم پيروي از رهنمودهاي معظم له تاکيد و گفت : همه مسئولين بايد سخنان رهبر انقلاب را سرلوحه برنامه ها و موضع گيري هاي خود قرار دهند .

وي با اشاره به تبليغات گسترده از سوي رسانه هاي آمريکايي و سرسپردگان داخلي و خارجي آن ، مبني بر تضعيف جمهوري اسلامي ايران در برابر تحريم ها افزود : مقام معظم رهبري با هوشياري کامل ، دورنماي اهداف دشمنان نظام را براي ملت ترسيم کرده اند و افکار پليد آنان را که در آينده در پي آن بودند با سخنان صريح و دقيق خود به جهان نشان دادند و اين از درايت ايشان است.

شکريان، بيان داشت : مردم ما در طول اين انقلاب نشان دادند در خيلي از مواقع جلوتر از مسئولين حرکت کردند و با رفتار خود نوعي ديپلماسي سياسي عمومي را به نحو مطلوب در سطح جهان به نمايش گذاشتند و نتيجه آن هم عدم تحقق نقشه هاي دشمنان است.

عضو شوراي فرهنگي عمومي مازندران ، تاکيد کرد : مسير حرکت ملت ايران اسلامي برگرفته از قواعد اسلامي است و مسئولين بايد نسبت به اعلام مواضع ، برنامه ريزي ها و انجام کارها به اين نکته توجه ويژه کنند و از آن غافل نشوند.

وي تصريح کرد: مقام معظم رهبري با آشنايي کامل از مسير حرکت نظام ، هر کجا احساس انحراف و کژي نمودند با رهنمودها و مواضع صريح و دقيق خود ، کشور را هدايت کرده و اين نشان از تيزبيني ايشان است .

شکريان با بيان اينکه مواضع قاطع رهبر معظم انقلاب اسلامي مسير حرکت جمهوري اسلامي ايران را براي مردم و مسئولان ترسيم کرد، بيان داشت: مهم‌ترين موضوعي که رهبر معظم انقلاب در سخنان اخير به آن اشاره کردند مسئله تقوا و صبر مسئولين در انجام فعاليت ها بود .

وي با تاکيد بر ايجاد وحدت در جامعه افزود : جمهوري اسلامي ايران به عنوان الگوي حرکت هاي مردمي و انقلابي در جهان مطرح است و ملت هاي آزاديخواه جهان در حال الگوگيري از انقلاب اسلامي ايران هستند و در اين شرايط با توجه به فشارهاي کم نظير غرب و آمريکا با استفاده از تحريم هاي اقتصاي بر مردم ما، لزوم حفظ هوشياري و و حدت کلمه از تاکيدات مقام معظم رهبري و امري بديهي است.

وي در ادامه بيان داشت : آنچه مسلم است ، مواضع و بداخلاقي هاي اخير در بين مسئولين هيچ پيامد مثبتي براي ملت و روند رو به رشد کشور نداشته است و فقط جنبه سياسي و عدم رعايت موازين اسلامي در آن مشهود بود و متاسفانه فقط ابزار خوبي براي رسانه هاي غربي و مزدوران داخلي شد.

وي با بيان اينکه امروز دشمنان بر روي مسائل اقتصادي متمرکز شده اند، اظهار داشت: با توجه به تاکيدات مقام معظم رهبري و آنچه که در جامعه مشاهده مي شود ، دغدغه اصلي مسئولين بايد رفع مشکلات اقتصادي و معيشتي مردم باشد و مسئولين مواظب باشند به گونه‌اي رفتار نکنند که موجبات آزردگي مردم و رهبر معظم انقلاب را فراهم شود.

وي اظهار کرد: امروز ايران اسلامي به عنوان مرکز اصلي در منطقه از اهميت و جايگاه ويژه‌اي برخوردار است، آمريکا تصور کرد با ارائه پيشنهاد مذاکره مستقيم با ايران مي‌تواند اين مرکز را دچار تزلزل و آسيب کند، هدف آمريکا رفع مشکلات مردم ايران نيست بلکه استکبار جهاني به سرکردگي آمريکا به دنبال مذاکره براي باج‌خواهي است، تا از اين طريق خواسته خود را به ملت تحميل کند ، ولي ملت ايران پشت سر رهبر معظم انقلاب و تابع مواضع ايشان است .

مدير کل تبليغات اسلامي مازندران ، دفاع از حريم انقلاب را در تبعيت از ولايت فقيه عنوان کرد و افزود: انقلاب اسلامي ايران به عنوان پديده اي هزار ساله در تاريخ اسلام مطرح است و ايجاد نظام ديني با بهره گيري از قرآن و اهل بيت (ع) نيازمند رهبري از جنس دين است و مقام معظم رهبري به عنوان سکاندار و امام جامعه اسلامي در عصر غيبت، براي همه به شمار مي آيد.

وي در پايان خاطر نشان ساخت: همانگونه که مقام معظم رهبري فرمودند؛ افراد ساده‌انديشي که فريب دروغ‌هاي آمريکا را خوردند بايد دست از ساده انديشي خود برداشته و موضوع را با دقت بررسي کنند، چرا که اين پيشنهاد بوي باج‌خواهي و خيانت به جمهوري اسلامي ايران که در حال حاضر در اقتدار کامل به سر مي‌برد را مي‌دهد

سه‌شنبه 1 اسفند 1391 - 14:0
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری