دوشنبه 7 مهر 1399 - 5:40
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي با حضور مسئول تبليغات اسلامي قاين

با حضور مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان قاين، جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي با محوريت فرهنگ قرآني در محل فرمانداري شهرستان قاين برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري شهرستان قاين، حجت الاسلام احمد عليپور مسئول اداره تبليغات اسلامي قاين در جلسه ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي شهرستان با تأکيد بر توجه به فرهنگ قرآني در جامعه، گفت: فرهنگ قرآني بايد به بهترين نحو در جوامع اسلامي پياده‌ سازي شود تا همواره رستگاري و سعادت امت اسلامي تضمين شود.

وي اظهار داشت: قرآن کريم و اهل بيت (عليهم السلام) دو امانت گرانبها و ارزشمند از سوي پيامبر اسلام (صلي الله عليه و آله) هستند که رسول گرامي اسلام در آخرين لحظات عمر شريفشان به تمسک جستن به اين دو امانت سفارش کردند.

مسئول اداره تبليغات اسلامي قاين افزود: روز ‌به‌ روز بر گرايش مردم جهان به پژوهش و تحقيق با چشماني باز و آگاهانه به دين مبين اسلام افزوده مي‌شود.

حجت الاسلام عليپور با بيان اينکه ملت ايران بايد به شيعه بودن خود افتخار کنند، تصريح کرد: اگرچه تلاش‌ها و زحمات فراواني در زمينه ترويج فرهنگ قرآني در جامعه صورت گرفته ولي هنوز با فرمايش مقام معظم رهبري که بايد در جامعه حافظان زيادي داشته باشيم، فاصله داريم و جاي کار بسياري وجود دارد.

حجت‌الاسلام عليپور در پايان گفت: تحمل يك ملت در برابر محاصره‌هاي شكننده اقتصادي از اعجاز قرآن است و ما بدون تكيه به قرآن و اهل بيت نمي‌توانيم در برابر همه قدرت‌ها بايسيتم.

اين جلسه شنبه 28 بهمن 91 برگزار شد.

دوشنبه 30 بهمن 1391 - 11:36
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری