سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 21:3
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

مدير عامل اتحاديه مؤسسات و خانه هاي قرآني مازندران:

حماسه ملت در 22 بهمن، تاکيدي بر علاقمندي آنان به رهبر معظم انقلاب بوده است

مدير عامل اتحاديه مؤسسات و خانه هاي قرآني استان مازندران با تقدير از حضور فعالان قرآني در راهپيمايي 22 بهمن، گفت: حماسه ملت در 22 بهمن، تاکيدي بر علاقمندي آنان به رهبر معظم انقلاب و آرمان هاي نظام اسلامي بوده است.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، بهروز کريم نژاد شنبه 28 بهمن در جلسه هماهنگي اتحاديه مؤسسات و خانه هاي قرآني شهرستان سوادکوه با اشاره به حضور گسترده فعالان قرآني و ديني در راهپيمايي 22 بهمن، گفت: راهپيمايي پرشور 22 بهمن بيانگر اقتدار نظام جمهوري اسلامي و علاقمندي مردم به اسلام و نظام بوده است.

مدير عامل اتحاديه مؤسسات و خانه هاي قرآني استان مازندران به حضور منسجم مجموعه قرآني اين استان در راهپيمايي 22 بهمن و مجموعه برنامه هاي دهه فجر اشاره کرد و افزود: فعالان قرآني 450 مؤسسه و خانه قرآن و بيش از 2 هزارو 500 مربي قرآني در راهپيمايي 22 بهمن بر عمق باورهاي ديني و انقلابي خود تاکيد کردند.

وي با تاکيد بر اين که مسئولان نظام اسلامي با توجه به آموزه هاي ديني و قرآني، قدردان مردم باشند، يادآور شد: حضور مقتدرانه ملت در صحنه هاي مختلف دفاع از آرمان هاي نظام اسلامي، تاکيدي بر علاقمندي آنان به رهبر معظم انقلاب اسلامي و آرمانهاي نظام اسلامي است.

نائب رييس اتحاديه مؤسسات و خانه هاي قرآني کشور با تقدير از زمان شناسي فعالان قرآني و حضور گسترده در راهپيمايي ميثاق با ولايت، افزود: از حضور فعالان قرآني مازندران براي حضور در راهپيمايي 22 بهمن تقدير مي کنيم.

يكشنبه 29 بهمن 1391 - 20:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری