پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397 - 0:39
پربازديدترين اخبار از استان
تهران
  • هيچ خبري موجود نيست

نظر سنجي انتخابات 92 با تبيان

بخش باشگاه کاربران تبيان دومين مرحله از نظر سنجي انتخابات 92 خود را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان تبليغات اسلامي، مؤسسه فرهنگي و اطلاع رساني تبيان در بخش باشگاه کاربران خود دومين نظر سنجي انتخابات 92 را منتشر کرد.

يازدهمين دوره‌ي انتخابات رياست جمهوري ايران همزمان با چهارمين انتخابات شوراي شهر در 24 خرداد 1392 برگزار خواهد شد و طي آن هفتمين رئيس جمهور ايران انتخاب مي‌گردد. همچنين نخستين انتخابات ميان‌دوره‌اي مجلس نهم نيز همزمان برگزار مي‌شود.

تبيان، به تاسي از فرمان مقام معظم رهبري مبني بر روشنگري و تلاش در جهت مشارکت حداکثري مردم در انتخابات رياست جمهوري، برنامه‌هاي گسترده‌اي تدارک ديده است که با عنايت پرودگار، در زمان خود، اطلاع‌رساني خواهد شد. از جمله اين برنامه‌ها، طراحي و تنظيم چندين شماره نظرسنجي انتخاباتي است که از ديماه امسال تا خرداد 92، هر ماه يک شماره از آن، روي خروجي سايت قرار مي‌گيرد.

يکي از مهمترين مسائل مورد توجه در هر انتخاباتي، برنامه‌ها و گرايش‌هاي نامزدهاي انتخاباتي است. در واقع بخش اصلي راي ما در هر انتخابات رياست جمهوري به ويژگي‌ها، برنامه‌ها و اهداف نامزد مورد علاقه ماست. در نظرسنجي شماره دوم، ما در پي اين هستيم که نگاه مخاطبان درباره شاخص‌ها، برنامه‌ها و جهت‌گيري‌هاي مطلوب در انتخابات رياست جمهوري را به تصوير کشيم.

گفتني است، نظر سنجي انتخابات 92 خاص کاربران تاييد اوليه و نهايي بوده و در مقابل شرکت در اين نظر سنجي کاربران مي توانند 20 امتياز کسب کنند.

يكشنبه 29 بهمن 1391 - 19:38
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری