دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 16:13
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

گزارش تصويري همايش قرآني در شهرستان بشرويه

به همت کانون فرهنگي تبليغي نورالثقلين قاسميه و با همکاري اداره تبليغات اسلامي بشرويه، همايش بزرگ قرآني با حضور قاريان ممتاز کشوري، در اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه در تشريح اين خبر گفت: در ابتداي اين محفل انس با قران که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، ابوالفضل فرهادي، از قاريان نوجوان و ممتاز بشرويه، به تلاوت آياتي از قرآن کريم پرداخت.

حجت الاسلام رضا بهشتي فر افزود: در ادامه اين محفل نوراني، رسول وکيل زاده از قاريان ممتاز شهرستان و مسئول واحد قرآن و عترت هيئت قاسميه بشرويه، آياتي از کلام الله مجيد را با صدايي دلنشين تلاوت کرد و سپس، حميد جاوداني از قاريان برتر مشهد مقدس و صاحب مقامات کشوري، به تلاوت آياتي از کلام الله مجيد پرداخت.

وي افزود: در ادامه اين مراسم نيز که مسئولين شهرستان، اعضاي ستاد دهه فجر و جمع زيادي از علاقمندان قرآن کريم حضور داشتند، استاد حاج مهرداد نظامي از قاريان قرآن و مجري مشهور مراسمات قرآن کريم مشهد مقدس با اجراي برنامه هاي متنوع قرآني، حال و هواي معنوي خاصي به مراسم بخشيد.

در ادامه اين مراسم، استاد عابدين زاده با اجراي روش هاي مختلف حفظ قرآن کريم، حاضران را مستفيض کرد و آياتي از کلام الله مجيد تلاوت کرد.

عکاس: عباس خاکشور

يكشنبه 29 بهمن 1391 - 14:15
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری