يكشنبه 19 مرداد 1399 - 5:5
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

كلاس آموزشي ويژه خواهران مداح و مبلغات در آمل برگزار شد

پنجمين دوره كلاس آموزشي ويژه مسئولين هيئات مذهبي ، مداحان و مبلغات خواهر با موضوع سبك زندگي در اداره تبليغات اسلامي آمل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، اين كلاس آموزشي كه امروز پنج شنبه 26 بهمن 91 با حضور مسئولين هيئات مذهبي ، مداحان و مبلغات خواهر برگزار شد حجت الاسلام دكتر محسن نورايي عضو هيئت علمي دانشگاه مازندران با اشاره به فرمايشات مقام معظم رهبري در خراسان پيرامون سبك و شيوه زندگي گفت : شيوه زندگي كردن به سبك غربي كاملا يك امر منفي است و ما كه در جامعه اسلامي زندگي مي كنيم بايد خودمان را به روش و شيوه هاي زندگي اسلامي وفق دهيم.

اين استاد دانشگاه مازندران در ادامه افزود : فرمايشات مقام معظم رهبريبايد چراغ راه ما باشد براي زنگي بهتر و به سبك اسلامي و حقيقتا سزاوار آن نيست كه در جامعه ديني كه ما در آن زندگي مي كنيم به تجملات و چشم و هم چشمي روي بياوريم و همين امر باعث سستي و نگراني در بنيان خانواده خواهد شد.

وي در پايان تصريح كرد : اين كلاس آموزشي در پنج مرحله ادامه خواهد داشت و انشاء الله سعي خواهيم كرد تا به تمامي موارد مطرح شده پيرامون سبك زندگي اسلامي مطالب كاربردي و علمي را براي شما خواهران هيئات مذهبي ، مداحان و مبلغات ديني بيان كنيم.

يكشنبه 29 بهمن 1391 - 9:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری