دوشنبه 7 مهر 1399 - 6:0
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم راهپيمايي 22 بهمن در شهرستان زيرکوه

مراسم باشکوه راهپيمايي 22 بهمن با حضور گسترده اقشار مختلف مردم زيرکوه در شهر حاجي آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري شهرستان زيرکوه، حجت الاسلام مهدي ملاکي مسئول اداره تبليغات اسلامي شهرستان زيرکوه با بيان اين خبر گفت: همزمان با فرارسيدن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، مردم با حضور در مراسم راهپيمايي، همراهي و حمايت خود را از تداوم راه انقلاب اسلامي، اعلام و با ولايت تجديد پيمان كردند.

وي تصريح كرد: مراسم راهپيمايي 22 بهمن در شهرستان از ميدان الغدير آغاز و مردم با شعارهاي «مرگ بر آمريكا»، «مرگ بر اسرائيل»، «حمايت از خامنه اي، حمايت از امام است»، تا دانشگاه پيام نور راهپيمايي کردند.

حجت الاسلام محمدرضا رجايي امام جمعه شهرستان زيرکوه در اين مراسم با بيان سخناني در خصوص پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي، نقش وحدت کلمه و وحدت را در اين پيروزي مهم ارزيابي کرد و افزود: آنچه انقلاب اسلامي را پيروز كرد، رهبري‌ خردمندانه امام راحل و وحدت كلمه و اتحاد مردم ولايتمدار ايران اسلامي بود.

فرهاد فلاحتي فرماندار شهرستان زيرکوه نيز در اين مراسم گفت: بدون ترديد، فجر 57، آغاز جديدي نه تنها براي ملت ايران، بلکه براي همه انسان هاي آزاده و ملت هاي عدالت خواه جهان است.

فرماندار زيرکوه افزود: با پيروزي انقلاب، حوادث تلخي مانند جنگ نابرابر 8 ساله به پشتوانه 58 کشور عليه ايران و ... بر ملت ما گذشت.

وي افزود: انقلاب اسلامي يک موجود زنده و پويايي است که از عمق جان و وجدان انسان هاي مؤمن و پاک برپاخاسته و ملت ايران ملتي نيستند که آخرتشان را فداي دنيا کنند.

اين مراسم يکشنبه 22 بهمن 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 24 بهمن 1391 - 12:33
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری