دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 15:56
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

سخنراني مديرکل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي در مراسم 22 بهمن خضري و نيمبلوک

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، با حضور در مراسم راهپيمايي 22 بهمن شهرهاي خضري دشت بياض و نيمبلوک، به سخنراني پرداخت.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از قلي زاده رابط خبري نمايندگي فرهنگي تبليغي خضري؛ حجت الاسلام کاظم لطفيان مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي در مراسم پاياني راهپيمايي 22 بهمن شهر خضري، طي سخناني گفت: در روز 22 بهمن ماه 1357، سرانجام مبارزات مردم مسلمان به بار نشست، نهضت اسلامي به رهبري امام خميني (ره) به نقطه عطف خود رسيد و پادشاهي 2500 ساله و ظلم و استبداد بيش از 50 ساله رژيم پهلوي در ايران، ريشه کن شد و به خواست الهي حکومت جمهوري اسلامي تأسيس شد.

مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، با مقايسه جبهه حق و باطل و سرنگوني هميشگي باطل، افزود: اگر ملتي در دفاع از آرمان ها و اهداف الهي خود استوار باشد و مجاهدت کند، به طور يقين پيروز خواهد شد، همانگونه که کشور ايران در مقابل استکبار جهاني و حمايت هاي آمريکا و اسرائيل و ساير کشورهاي غربي و اروپايي پيروز شد و جوانان ايران در جنگ تحميلي نيز اين را ثابت کردند.

حجت الاسلام لطفيان از مردم خواست تا با پيروي از فرمايشات مقام معظم رهبري و اطاعت از ايشان، در حفظ و نگهداري اين انقلاب اصيل اسلامي تلاش کنند.

شايان ذکر است حجت الاسلام لطفيان مدير کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي در مراسم پاياني راهپيمايي 22 بهمن شهر نيمبلوک نيز سخنراني کرد.

اين مراسم يکشنبه 22 بهمن 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 24 بهمن 1391 - 11:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری