يكشنبه 29 ارديبهشت 1398 - 11:14
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري محفل قرآني در خانه قرآن کوي اميرالمؤمنين (ع) زيرکوه

به همت خانه قرآن روستايي ريحانه النبي (س) کوي اميرالمؤمنين (ع)، محفل قرآني با موضوع «نقش قرآن در پيروزي و تداوم انقلاب اسلامي » با حضور يکي از رزمندگان دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري اداره تبليغات اسلامي زيرکوه، در اين جلسه که در محل خانه قرآن ريحانه النبي (س) حاجي آباد وابسته به اداره تبليغات اسلامي زيرکوه برگزار شد، زهره رضايي مسئول خانه قرآن ريحانه النبي، ضمن خوش آمد گويي به مهمانان، گزارشي از فعاليت هاي انجام شده توسط اين خانه قرآني در طول سال ارايه کرد.

موحديان يکي از رزمندگان دفاع مقدس نيز با تأکيد بر اهميت نقش قرآن کريم در پيروزي انقلاب اسلامي و تداوم آن گفت: با پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و فراهم ‏شدن بستر مناسب فعاليت‏ هاي ديني و فرهنگي، رويكرد همه‏ جانبه به قرآن و تلاش براي فراگيري و انس با كلام الهي در جامعه رشد چشمگيري به خود گرفته است كه بايد نسبت به ترويج و اشاعه فرهنگ قرآني در جامعه اهتمام ويژه داشت.

موحديان، تببين نقش ارزنده و مؤثر قرآن كريم در پيروزي انقلاب اسلامي را ضروري دانست و اظهار كرد: انس بيشتر آحاد جامعه بويژه جوانان و نوجوانان به قرآن، موجب صيانت از دستاوردهاي عظيم قرآني مي شود.

اين مراسم يکشنبه 22 بهمن 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 24 بهمن 1391 - 10:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری