يكشنبه 17 فروردين 1399 - 21:2
پربازديدترين اخبار از استان
كردستان
  • هيچ خبري موجود نيست

حضور کارکنان تبليغات اسلامي مريوان در راهپيمايي 2 بهمن ماه

با حضور گسترده و با شکوه مردم مرز دار و هميشه در صحنه مريوان راهپيمايي يوم الله 22 بهمن سالروز پيروزي انقلاب اسلامي برگزار شد .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي استان کردستان، همزمان باديگر امت اسلامي و در سي و چهارمين سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي مراسم راهپيمايي يوم الله 22 با حضور حماسي و گسترده اقشار مختلف مردم مرزدار و هميشه در صحنه شهرستان مريوان اعم از کسبه و بازاريان روحانيون ، مسئولين و پرسنل ادارات و نهادها خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران، فرهنگيان و دانش آموزان، فرماندهان نيروهاي نظامي و انتظامي روز يکشنبه از چهار راه بيمارستان بطرف چهار راه اصلي شهر برگزار شد .

در اين مراسم باشکوه مردم شهيد پرور مريوان با سر دادن شعارهاي انقلابي و ضد استکباري ضمن بيعت مجدد با آرمان هاي انقلاب و امام (ره) بار ديگر استقامت ، پايداري و اقتدار ملت و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را به نمايش گذاشتند ونفرت و انزجار شديد خود را از توطئه هاي شيطان بزرگ و ايادي آمريکاي جنايتکار اعلام کردند .

در اجتماع پاياني راهپيمايي يوم الله 22 بهمن سرهنگ پاسدار حسيني معاون هماهنگ کننده سپاه بيت المقدس استان کردستان طي سخناني ضمن تبريک سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از حضور مردم در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن تقدير و تشکرکرد وگفت: به برکت همين نظام مقدس جمهوري اسلامي شاهد دستاوردهاي عظيمي در تمام عرصه هاي علمي اعم از پزشکي ، فناوري هسته اي ،هوا فضا ، نظامي و فرهنگي اجتماعي آنهم بدون کمک هيچ کشور خارجي هستيم.

وي با مرور فراز و نشيب هاي سه دهه از انقلاب اسلامي به توطئه هاي دشمنان بر عليه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران اشاره و گفت پس از پيروزي انقلاب اسلامي دشمنان چالش ها و نقشه هاي شوم بسيار زيادي فرا روي اين ملت قراردادند که به حمد خداوند متعال و با رهبري حکيمانه امام راحل (ره) و خلف صالح ايشان و با وحدت و همبستگي مردم ايران اسلامي همه اين دشمني ها نقش برآب شد و ملت بزرگ ايران همچنان در حال عبور از قله هاي رفيع علم و دانش در دنيا است .

در ادامه مراسم دانش آموزان سرود همگاني اجرا و در پايان مراسم با شکوه راهپيمايي قطعنامه اي در چند بند قرائت که با فرياد هاي الله اکبر مردم مورد تائيد قرار گرفت

سه‌شنبه 24 بهمن 1391 - 8:12
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری