دوشنبه 7 مهر 1399 - 5:10
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

گزارش تصوري مراسم راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در شهرستان درميان

مردم شيعه و سني شهرستان مرزي درميان با حضور يكپارچه و پرصلابت خود در راهپيمايي يوم الل ه22 بهمن، فرياد بلند حق‌طلبي و موج رساي آزادي‌خواهي را در گوش جهانيان فرياد زدند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري شهرستان درميان، حجت الاسلام محمدهادي نودهي مسئول اداره تبليغات اسلامي و دبير ستاد دهه فجر شهرستان با اعلام اين خبر گفت: همزمان با برگزاري جشن پيروزي انقلاب اسلامي در شهرهاي اسديه و قهستان، مردم هميشه در صحنه و انقلابي اين شهرها با حضور پرشور و گسترده در راهپيمايي امروز پاسخ داندان شکني به نظام سلطه دادند.

وي گفت: مرزنشينان غيور درمياني همگام و همصدا با ساير هموطنان خود خلق حماسه اي ديگر از جنس بصيرت را براي ايران اسلامي رقم زدند و موج خروشان جمعيت در اقصا نقاط شهرستان با اقيانوس عظيم موج بيداري اسلامي در کشورهاي مسلمان منطقه همنوا شد.

حجت الاسلام نودهي در ادامه گفت: حضور قشرهاي مختلف مردم از هنرمندان، ورزشكاران، دانش‌آموزان، دانشگاهيان، بازاريان، كارگران، كارمندان و صنعتگران در راهپيمايي اين روز جلوه‌هاي از همبستگي و اتحاد را به نمايش گذاشته بود.

عکاس: محمد صفري

دوشنبه 23 بهمن 1391 - 15:17
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری