سه‌شنبه 30 بهمن 1397 - 20:26
پربازديدترين اخبار از استان
ايلام
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري راهپيمايي يوم الله 22 بهمن در آبدانان

مراسم راهپيمايي 22 بهمن در آبدانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان ايلام ، در آخرين روز از ايام خجسته و مبارك دهه فجر كه به نام انقلاب اسلامي ، استقلال ، آزادي و جمهوري اسلامي نامگذاري شده ، مراسم راهپيمايي يوم الله 22 بهمن همزمان با سراسر كشور اسلامي ايران ، در شهرستان آبدانان با حضور هزاران نفر از مردم غيور و هميشه در صحنه و انقلابي اين شهرستان با شعارهاي استقلال آزادي ، جمهوري اسلامي و مرگ بر آمريكا ، مرگ بر اسرائيل ، اي رهبر آزاده آماده‌ايم آماده به نداي رهبري خود لبيك گفتند و با آرمانهاي مقدس جمهوري اسلامي ايران تجديد ميثاق کردند.

حجت‌الاسلام حاجيلري امام جمعه آبدانان در سخناني ضمن تبريك اين روز مبارك اظهار داشت : يكي از مهمترين عوامل پيروزي انقلاب اسلامي توكل بر خدا ، اتحاد و يكپارچگي مردم سلحشور ايران و رهبري بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران بود ، چون هر كس در انجام هر كاري توكل بر خدا كند قطعا خداوند او را ياري خواهد نمود.

وي اظهار داشت : با توجه به موقعيت حساس كنوني و تهاجم فرهنگي دشمنان اسلام همچون گذشته اتحا و همدلي خود را نسبت به انقلاب و رهبري نشان دهيم تا همچون گذشته تمام توطئه هاي آنان نقش بر آب شود.

در پايان اين مراسم قطعنامه سراسري يوالله 22 بهمن قرائت و توسط راهپيمايان با شعار الله اكبر ، خامنه اي رهبر مورد تاييد قرار گرفت.

مراسم راهپيمايي با هماهنگي و همكاري اداره تبليغات اسلامي آبدانان برگزار شد.

اين مراسم روز يكشنبه 22 بهمن 91 برگزار شد.

دوشنبه 23 بهمن 1391 - 8:58
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری