يكشنبه 5 خرداد 1398 - 18:24
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري دومين محفل انس با قرآن دهه فجر در بشرويه

به همت خانه قرآن روستايي «مهد قرآن»، محفل انس با قرآن کريم، در مسجد جامع صاحب الزماني(عج) غني آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه در اين رابطه گفت: در ابتداي اين محفل انس با قران که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد، حميد برگستان، از قاريان خانه قرآني غني آباد، به تلاوت آياتي از قرآن کريم پرداخت.

حجت الاسلام رضا بهشتي فر افزود: در ادامه اين محفل نوراني، استاد رضازاده از قاريان ممتاز شهرستان طبس آياتي از کلام الله مجيد را با صدايي دلنشين تلاوت کرد.

وي در ادامه با اشاره به تلاوت ديگر قاري اين جلسه، استاد سيد محمد تقي فضايلي اشاره کرد و افزود برنامه هاي جانبي و مسابقه قرآني، توسط حجت الاسلام حسين زاده روحاني طرح هجرت غني آباد برگزار شد.

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه افزود: در اين مراسم که مسئولين شهرستان، اعضاي ستاد دهه فجر و مردم شريف غني آباد حضور داشتند، آقاي زمان زاده سرپرست فرمانداري بشرويه بياناتي را در اهميت و ضرورت گراميداشت دهه فجر و انقلاب اسلامي ارائه کرد.

حجت الاسلام بهشتي فر نيز در اين جلسه با اشاره به دست آوردهاي نظام جمهوري اسلامي ايران، از رهبري و حاکميت ولي فقيه و اجراي قوانين مبتني بر دستورات قرآن کريم، به عنوان مهمترين دست آورد انقلاب ياد کرد و افزود: رژيم طاغوت و شاه، براي ادامه حکومت بر ايران، اسلام و قرآن را خطري جدي ميدانستند و لذا با تمام در صدد مقابله با آن برآمدند، ولي امام خميني(ره) که تنها راه سعادت و کمال بشر را در عمل به دستورات قرآن و دين ميدانست براي حفظ قرآن و ارزشهاي ديني به مقابله با رژيم طاغوت پرداخت.

لازم به ذکر است در حاشيه برگزاري اين مراسم، جشنواره غذاهاي محلي در محل حسينيه غني آباد برگزار شد که مسئولين شهرستان و ديگر حضار مراسم از اين نمايشگاه بازديد به عمل آوردند.

اين مراسم پنجشنبه 19 بهمن 91 برگزار شد.

شنبه 21 بهمن 1391 - 14:57
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری