جمعه 3 خرداد 1398 - 0:12
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

گردهمايي روحانيان شهرستان سرايان برگزار شد

گردهمايي ماهانه روحانيان شهرستان سرايان با حضور امام جمعه، رييس اداره تبليغات اسلامي، روحانيون مستقر و طرح هجرت و مبلغين بومي در در دفتر امام جمعه اين شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از حسين سالاري رابط خبري سرايان، در ابتداي اين جلسه حجت الاسلام حسن سهرابي نژاد رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان سرايان ضمن عرض خيرمقدم، فعاليت هاي اداره تبليغات اسلامي و همچنين روحانيون مستقر و طرح هجرت در روستاها را تشريح کرد.

حجت الاسلام حسن سهرابي نژاد، در ادامه به مباحثي پيرامون انقلاب اسلامي و حرکت عظيم ملت ايران به رهبري حضرت امام خميني(ره) پرداخت.

وي افزود: حضور گسترده مردم در همه صحنه هاي انقلاب، بيانگر اين است که نظام اسلامي با همراهي مردم، در اوج شکوه و اقتدار خود قرار دارد و بايد در همه صحنه ها بويژه مراسم راهپيمايي 22 بهمن 91 با حضور گسترده مشت محکم ديگري بر دهان ياوه گويان انقلاب بزنيم و نقشه جنگ نرم دشمن را خنثي کنيم.

امام جمعه سرايان نيز در سخناني، ايام پيروزي انقلاب اسلامي را برگ زريني در تاريخ کشور دانست و افزود: بايد با شکوه و عظمت خاصي اين ايام را گرامي بداريم.

حجت الاسلام نجمي پور با اشاره به فريضه امر به معروف و نهي از منکر که از وظايف خطير هر مسلمان بويژه روحانيون است، افزود: در ميان دستورات و فرائض آسماني اسلام، فريضه امر به معروف و نهي از منکر، رگ حيات معنوي جامعه و عامل ترقي نوع بشر به مسير هدايت و صلاح است.

اين جلسه سه شنبه 17 بهمن 91 برگزار شد.

جمعه 20 بهمن 1391 - 19:54
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری