جمعه 15 فروردين 1399 - 3:22
پربازديدترين اخبار از استان
چهارمحال و بختياري
  • هيچ خبري موجود نيست

محفل انس با قرآن ويژه گرامي داشت دهه ي فجر در پردنجان برگزار شد

رئيس تبليغات اسلامي فارسان از برگزاري محفل انس با قرآن به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در پردنجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري، رئيس تبليغات اسلامي فارسان ومسئول کميته قرآن و تشکل هاي ديني ستاد دهه ي فجر اين شهرستان گفت: محفل انس با قرآن با عنوان « قرآن و شهدا » با حضور جمعي از قاريان و حافظان قرآن در حسينيه شهيد پيشينيان شهر پردنجان برگزار شد.

حجت الاسلام سيد مهدي يعقوبي در اين برنامه قرآني افزود: شهداء به حکم قرآن و جهاد در راه خدا به ميدان جنگ قدم گذاشتند و اين عمل آنان در حقيقت به معناي اجراي دستورات الهي در زندگي و پيمودن راه سعادت و خوشبختي است.

وي در ادامه با اشاره به آياتي از سوره مبارک انسان تصريح کرد: هرچه بخواهد ماندگار شود بايد صبغه اخلاص داشته باشد تا آثار و برکات آن براي هميشه پايدار بماند.

يعقوبي، شهداء را مظهر اخلاص دانست و گفت: آنها اخلاصشان را از امام خميني (ره) آموخته بودند، امامي که در طول دوران مرجعيت و رهبري خود همواره در راه رسيدن به ارزش هاي والاي انساني قدم بر مي داشت.

گفتني است، محفل انس با قرآن ويژه گرامي داشت دهه ي فجر هجدهم بهمن 1391با حضور چهار نفر از قاريان برجسته شهرستاني و با قرائت آياتي از قرآن کريم در حسينيه شهر پردنجان برگزار شد.

جمعه 20 بهمن 1391 - 19:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری