جمعه 4 خرداد 1397 - 17:6
پربازديدترين اخبار از استان
قزوين
  • هيچ خبري موجود نيست

حجت الاسلام محمد رضا ميرزايي:

امام خميني(ره) يك رهبر بي بديل براي جهان اسلام بود

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان در ديدار با اعضاي كانون فرهنگي تبليغي ايثارگران شهر اسفرورين گفت:امام خميني(ره) يك رهبر بي بديل براي جهان اسلام بود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان قزوين،حجت الاسلام محمدرضا ميرزايي رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان تاكستان در ديدار با اعضاي كانون فرهنگي تبليغي ايثارگران شهر اسفرورين گفت:امام خميني(ره) يك رهبر بي بديل براي جهان اسلام بود.

در اين ديدار كه دوشنبه 16 بهمن 91 در محل اداره تبليغات اسلامي انجام شد،حجت الاسلام محمدرضا ميرزايي رييس تبليغات اسلامي تاكستان،گفت: امام خميني(ره) از معدود رهبران جهان است که هر سه نقش ايدئولوژي انقلاب، فرماندهي انقلاب و معمار انقلاب را توأمان دارا بودند. ايشان نقش عمده اي در پيروزي انقلاب اسلامي، تأسيس و تثبيت نظام جمهوري اسلامي،حل اختلاف جناح هاي سياسي، مقابله با ضد انقلاب داخلي و خارجي و بسيج عمومي در مواقع ضروري به ويژه در دوران 8 ساله دفاع مقدس داشتند.

وي افزود:مبارزه بر پايه دين و معنويت،برخورداري از مقام مرجعيت و فقاهت، تأسي به قيام و حماسه عاشوراي حسيني و پايان دادن به افسانه جدايي دين از سياست،مهمترين ويژگي هاي رهبري امام خميني(ره) به شمار مي آيد.

وي در بخش پاياني سخنان خود اظهار داشت:امام (ره) در يک دوره 15 ساله ايدئولوژي نهضت را بر اساس دين اسلام تدوين و ترسيم و همزمان مبارزه با رژيم طاغوت را تا سرنگوني آن رهبري کردند.

پنجشنبه 19 بهمن 1391 - 10:22
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری