جمعه 4 مهر 1399 - 17:8
پربازديدترين اخبار از استان
ايلام
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري همايش تجليل از مسئولين هيئات مذهبي در آبدانان

همايش تجليل از هيئات مذهبي در آبدانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي استان ايلام ، در چهارمين روز از ايام الله دهه مبارك فجر،كه به نام انقلاب اسلامي ، معنويت و پايبندي به ارزشهاي اسلامي نامگذاري شده، همايش تجليل از مسئولين هيئات مذهبي شهرستان آبدانان با حضور امام جمعه شهرستان وفرماندار و مسئولين فرهنگي شهرستان و كليه مسئولين هيئات مذهبي شهرستان آبدانان در محل سالن اجتماعات خانه معلم اداره آموزش و پرورش برگزار شد.

حجت‌الاسلام رييسي ، رئيس اداره تبليغات اسلامي آبدانان و مسئول ستاد دهه فجر شهرستان ضمن تبريك ايام الله دهه فجر و خير مقدم به كليه مدعوين ، انقلاب اسلامي را يك نعمت بسيار بزرگ الهي دانست و اظهار داشت : از مهمترين بركات انقلاب اسلامي همين هيئات مذهبي هستند كه با تمام وجود خادم ائمه اطهار (ع) و بر گزار كنندگان مجالس معصومين و فرهنگ اصيل ناب محمدي (ص) هستند.

در ادامه اين مراسم حجت‌الاسلام حسين حاجيلري امام جمعه آبدانان در همايش بزرگ تشكلهاي مذهبي در سخناني اظهار داشت : هيئات مذهبي در جامعه بايد فكر ساز باشند و طبق رسالت ذاتي خود عمل نمايند و آموزه هاي ديني و اسلامي را سر لوحه كار خود قرار دهند تا خيلي از ناهنجاريهاي اجتماعي موجود در جامعه ريشه كن شوند.

وي ترويج عفاف، توسعه انفاق، تكريم والدين، انجام واجبات الهي و تعميق اخلاق حسنه در جامعه را از مهمترين رسالت‌هاي تشكل‌هاي ديني و نهادهاي مردمي دانست و اظهار داشت : يكي از شاخصه هاي اين تشكلها ، استقلال در تشكيلات و ارتباط مستمر با روحانيت و علماي ديني است كه چنانچه از آن تخلف شود مسير حركت آنان نيز در دستيابي به اهداف دچار انحراف و اشتباهات فاحش مي شود.

در پايان اين مراسم به 20 نفر از مسئولين هيئات نمونه شهرستان لوح تقدير و هدايايي نيز اهداء شد.

اين همايش به همت شوراي هيئات مذهبي ، كميته تشكلهاي مذهبي و مساجد دهه فجر و همكاري و مساعدت اداره تبليغات اسلامي آبدانان برگزار شد.

اين همايش روز يكشنبه 15 بهمن 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 17 بهمن 1391 - 21:23
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری