دوشنبه 5 خرداد 1399 - 18:49
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

چهارمين جلسه طرح زوج هاي جوان در ساري برگزار شد

خديجه عليزاده مسئول واحد خواهران اداره تبليغات اسلامي ساري ، از برگزاري چهارمين جلسه طرح زوج هاي جوان با عنوان "محرم و نامحرم "در ساري خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، خديجه عليزاده مسئول واحد خواهران اداره تبليغات اسلامي ساري در گفتگوي روز يکشنبه 15بهمن ماه 91 بيان داشت : با هدف آشنايي زوج هاي جوان از بايسته هاي ديني و کسب مهارت هاي زندگي ،چهارمين جلسه طرح زوج هاي جوان با عنوان "محرم و نامحرم "درنمازخانه اداره تبليغات اسلامي ساري برگزار شد.

در اين جلسه آموزشي که بيش از 50نفر از زوج هاي جوان حضور داشتند استاد حجت الاسلام محمد انتظاري يکي از روحانيون برجسته ساري در سخناني پيرامون محرم و نامحرم در اسلام اشاره کرد و افزود: اسلام و قرآن شيوه بهزيستي را به بشريت آموخته و تمام خطوط قرمز حلال و حرام بيان شده است و عدم پايبندي برخي به اعتقادات ديني ، از سهل انگاري آنها محسوب مي شود و اسلام جامع درست زيستن است.

وي در ادامه افزود:حد و مرزها در اسلام مشخص شده است و حريم ها بايد رعايت شود و کسي حق ندارد به حريم خصوصي ديگران وارد شود و اگر کسي خداي نکرده نسبت به نواميس ديگران و نامحرمان هتک و حرمتي انجام دهد در واقع حريم ديگران را نقص کرده و مستحق عقوبت و عذاب است.

سه‌شنبه 17 بهمن 1391 - 11:46
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری