سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398 - 3:8
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

همزمان با دهه مبارک فجر؛

مراسم تجديد ميثاق با آرمان هاي امام(ره) و شهدا در بشرويه برگزار شد

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه از برگزاري مراسم تجديد ميثاق با آرمان هاي امام خميني(ره) و شهدا در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، حجت‌الاسلام رضا بهشتي‌فر مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه گفت: اين مراسم به مناسبت دهه فجر همراه با غبارروبي و عطر افشاني گلزار مطهر شهدا از طرف اداره تبليغات اسلامي و شوراي هيئات مذهبي بشرويه برگزار شده است.

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه، در حاشيه اين مراسم با اشاره به نقش اصلي و مؤثر روحانيون و همگام بودن مداحان و مسئولين مساجد و هيئات مذهبي در شکل گيري انقلاب اسلامي؛ دهه مبارک فجر را فرصتي مناسب براي انتقال اهداف و آرمان‌هاي امام خميني (ره) به نسل امروز دانست و خاطرنشان کرد: برگزاري اين گونه مراسم، يادآور مجاهدات و تلاش هاي دوران پيروزي انقلاب اسلامي است.

وي افزود: در اين مراسم که به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور روحانيون، مداحان، مسئولين مساجد و هيئات مذهبي و اعضاي ستاد دهه مبارک فجر شهرستان در گلزار مطهر شهداي بشرويه برگزار شد، پس از تلاوت آياتي از قرآن کريم و قرائت صلوات خاصه حضرت رضا(ع)، يکي از مداحان، حال و هواي کربلايي به مراسم بخشيد.

در ادامه اين مراسم حجت الاسلام «حداديان» امام جمعه موقت شهرستان در سخناني در اهميت برگزاري اين مراسم گفت: دشمن اكنون سعي دارد با ترفندهايي نام و ياد امام(ره) را از خاطره‌ها حذف كند، ولي دشمن بايد بداند كه ملت مسلمان ايران، پاي‌بند به آرمان‌ها و اهداف مقدس امام خميني(ره) و شهدايي است که آنها را به اين نظام هديه داده است و هرگز دست از اين آرمان‌ها برنمي‌دارد.

حجت‌الاسلام بهشتي‌فر در پايان به غبار روبي و عطرافشاني قبور شهدا توسط حضار در مراسم اشاره کرد و افزود: شرکت کنندگان در اين مراسم با نثار فاتحه به روح شهداء با آرمانهاي امام راحل، انقلاب اسلامي و شهدا تجديد ميثاق کردند.

اين مراسم شنبه 14 بهمن 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 17 بهمن 1391 - 10:49
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری