سه‌شنبه 31 ارديبهشت 1398 - 3:40
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري جشن بزرگ انقلاب در روستاي بيدسکان فردوس

با همکاري اداره تبليغات اسلامي فردوس، کاروان جشن بزرگ انقلاب با حضور در روستاي بيدسکان از توابع شهرستان فردوس به اجراي برنامه پرداختند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري فردوس، اعزام سومين کاروان فرهنگي - تبليغي و هنري جشن بزرگ انقلاب به روستاي بيدسکان در حالي انجام شد که کارشناسان فرهنگي و قرآني اداره تبليغات اسلامي شهرستان فردوس نيز در اين مراسم شرکت داشتند.

حجت الاسلام فاطمي، مسئول کميته روستايي و عشايري ستاد دهه فجر مبارک فجر فردوس با بيان اينکه سرآغاز طلوع اسلام‌ همواره خواستگاه ارزش‌هاي اسلامي، مقطع رهايي ملت ايران و همچنين بخشي از تاريخ ايران است که گذشته را از آينده جدا ساخته، اظهار داشت: در دهه مبارک فجر اسلام تولدي دوباره يافت و اين دهه در تاريخ ايران نقطه‌اي تعيين‌کننده و نيز بي‌مانند به‌ شمار مي‌رود.

مجتبي ميري، کارشناس فرهنگي اداره تبليغات اسلامي فردوس پيرامون مبارزات و انديشه‌هاي امام راحل تصريح کرد: حضرت امام خميني (رضوان‌الله تعالي عليه) سلسله معيوب پادشاهي را قطع کرده، موجب ايجاد نقطه‌ عطفي در تاريخ ايران شد و در نهايت شمشير مردم اسلامي را عليه دشمنان اسلام و استعمارگران به کار گرفته و آنان را نابود کردند.

مجتبي ميري ادامه داد: دهه انقلاب تبعيت گرفته از آموزه‌هاي اسلام بوده و در حقيقت امر همانند آئينه‌اي است که خورشيد اسلام در آن درخشيد و تجلي يافت.

وي در پايان با تأکيد بر ضرورت برگزاري هر چه با عظمت‌تر آيين‌هاي دهه فجر تصريح کرد: اين مراسمات را بايد با هيجان‌هاي عاطفي صحيح و طراوت و تازگي برگزار کرد تا سبب دلدادگي بيشتر مردم به نظام اسلامي شود.

اين مراسم شنبه 15 بهمن 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 17 بهمن 1391 - 10:47
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری