يكشنبه 5 خرداد 1398 - 0:18
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

مسئول تبليغات اسلامي بشرويه:

دهه فجر، دهه انتقال ارزش‌هاي امام و انقلاب است

مسئول اداره تبليغات اسلامي بشرويه، دهه فجر را دهه حفظ و انتقال ارزش‌ها و آرمان‌هاي امام راحل و انقلاب اسلامي عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري شهرستان بشرويه، حجت‌الاسلام رضا بهشتي‌فر صبح سه شنبه 17 بهمن 91 اظهار داشت: دهه فجر يادآور پيروزي بزرگ ملت سرافراز ايران بر رژيم پهلوي و استکبار جهاني است که با الهام از قيام عاشوراي حسيني توانستند بت استبداد شاهنشاهي را بشکنند.

وي ادامه داد: امام خميني(ره) با فرياد رساي خود براي عدالت و برقراري حاکميت اسلامي به پشتوانه حمايت مردمي، انقلاب اسلامي ايران را به پيروزي رساند و دهه فجر به عنوان يادگار ارزشمندي در تاريخ ايران بر جاي ماند.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بشرويه از دهه فجر به عنوان دهه حفظ و انتقال ارزش‌ها و آرمان‌هاي امام راحل و انقلاب اسلامي ايران ياد کرد و افزود: دستاوردهاي سي و چهار ساله انقلاب بايد براي نسل جوان تبيين و بازگو شده تا نسبت به مسئوليت خطير خود در قبال حفظ آرمان‌ها و دستاوردهاي انقلاب اسلامي آگاه شوند.

بهشتي‌فر تصريح کرد: حضور گسترده مردم در راهپيمايي 22 بهمن بيانگر شور و اشتياق مردم به انقلاب و نظام است که در تمام صحنه‌ها همچون سال‌هاي گذشته سبب تداوم نظام و ناکامي دشمنان شده است.

وي، ديدار با خانواده شهداي روحاني، حضور روحانيون، مداحان و مسئولان هيئت‌هاي مذهبي در گلزار شهدا، برگزاري گفتمان ديني در مدارس با محوريت انقلاب، اعزام روحانيون به روستاهاي فاقد روحاني، نصب بنر و پلاکارد با مضامين تبيين دستاوردهاي نظام، جشن انقلاب و برگزاري محفل انس با قرآن با دعوت از قاريان کشوري در شب 22 بهمن را از جمله برنامه‌هاي قابل اجرا در اين ايام برشمرد.

سرپرست اداره تبليغات اسلامي بشرويه متذکر شد: همچنين با گشايش نمايشگاه دستاوردهاي مشاغل خانگي در شهرستان غرفه محصولات فرهنگي نيز برپا مي‌شود.

بهشتي‌فر اذعان داشت: تهيه ويژه‌نامه و ماهنامه قرآني، مسابقات قرآن، ايستگاه نقاشي، آغاز کلاس‌هاي آموزش قرآن به نونهالان و گروه تواشيح از ديگر برنامه‌هاي پيش‌بيني شده در موسسات قرآني سطح شهرستان است.

سه‌شنبه 17 بهمن 1391 - 10:46
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری