دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 - 15:21
پربازديدترين اخبار از استان
خراسان جنوبي
  • هيچ خبري موجود نيست

برگزاري مراسم نمادين ورود امام خميني(ره) به ميهن اسلامي در فردوس

با حضور امام جمعه، رئيس اداره تبليغات اسلامي و مسئولين ادارات فردوس، مراسم نمادين سي و چهارمين سالگرد ورود امام خميني(ره) به ميهن اسلامي در اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي خراسان جنوبي، به نقل از رابط خبري فردوس، مراسم نمادين سي و چهارمين سالگرد ورود امام خميني(ره) به ميهن در ميدان 15 خرداد شهرستان فردوس برگزار شد.

حجت الاسلام محمدرضا بابايي، امام جمعه شهرستان فردوس در اين مراسم اظهار کرد: در دوران قبل از انقلاب به سبب وابستگي به غرب هيچ استقلال و اختياري از خود نداشتيم و همواره زير ذلت کشورهاي غربي بوديم اما به برکت ورود امام (ره) به ميهن و به برکت شکل‌گيري انقلاب اسلامي، استقلال و آزادي نصيب ملت ايران شد و امروز هر کس در هر لباسي بايد ارزش‌هاي انقلاب و نظام را پاس بدارد.

امام جمعه فردوس تصريح کرد: انقلاب اسلامي ايران يک انقلاب الهي و مردمي است و هر کس بخواهد راه امام را با صداقت ادامه دهد بايد بر ارزش‌هاي اسلامي تکيه داشته باشد.

بابايي يادآور شد: انقلاب اسلامي ايران به سرعت در حال جهاني شدن است و با صدور آن به کشورهاي مختلف جهان، ديکتاتورهاي زمان به زباله‌دان تاريخ تحويل مي‌شوند.

اين مراسم پنج شنبه 12 بهمن 91 برگزار شد.

سه‌شنبه 17 بهمن 1391 - 10:45
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری