دوشنبه 5 خرداد 1399 - 18:12
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

در جلسه طرح و برنامه ديني و قرآني تبليغات اسلامي سوادکوه عنوان شد :

دشمن از مفاهيم قرآني مي ترسد

نماينده سوادکوه، قائمشهر، جويبار و سيمرغ در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به قدرت کلام الله مجيد، گفت: دشمن از مفاهيم قرآني مي ترسد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، سيد هادي حسيني روز شنبه 14 بهمن در جلسه طرح و برنامه ديني و قرآني تبليغات اسلامي سوادکوه با اشاره به ترس دشمنان از قرآن افزود: دشمن از قرآن مي‌ترسد و ما بايد ارتباط خود را با کلام الله مجيد بيشتر کنيم و قرآن بدون معني و علم و تدبر فايده چنداني ندارد.

وي به سخنان چرچيل که با کتاب آسماني قرآن در مجلس عوام انگليس سخن مي‌گفت، اشاره کرد و يادآور شد: چرچيل قرآن را مشکل آينده استعمار براي حاکميت دنيا توصيف کرده بود.

حسيني خواستار حک شدن مفاهيم قرآن در دل و فکر نسل جديد شد و افزود: مراسم 10 روزه محرم و ماه مبارک رمضان همه نقشه‌هاي سالانه دشمن را نقش بر آب مي‌کند.

وي به نقش مربيان قرآني در انتشار انقلاب اسلامي اشاره کرد و يادآور شد: مربيان قرآني نقش برجسته‌اي در گسترش مفاهيم انقلاب دارند.

نماينده سوادکوه در مجلس شوراي اسلامي به پيگيري خود و نماينده ديگر مجلس براي کمک به فعاليت‌هاي ديني و قرآني سوادکوه اشاره کرد و گفت: در حد توان به فعاليت‌هاي قرآني کمک خواهيم کرد.

دوشنبه 16 بهمن 1391 - 10:32
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری