جمعه 17 مرداد 1399 - 22:45
پربازديدترين اخبار از استان
كرمان
  • هيچ خبري موجود نيست

جشن ميلاد پيامبر اكرم (ص) در بخش نگار و لاله زار بردسير برگزار شد

رئيس اداره تبليغات اسلامي بردسير گفت: پيامبر اسلام (ص) براي نجات بشريت از ستيز با ارزش هاي متعالي، ناداني، تأمين عدالت و تزکيه اخلاقي انسان ها، بزرگترين، کاملترين و آخرين پيام حضرت حق (عج)را ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل تبليغات اسلامي كرمان ، حجت الاسلام اكبر سلطاني ، با بيان اين مطلب از برگزاري جشن ميلاد نبي اكرم(ص) در بخش نگار و لاله زار اين شهرستان خبر داد.

وي با اعلام اين خبر اظهار داشت : با ميلاد پيامبر اسلام (ص) خورشيد رسالت، رحمت، کمال، عزت و آزادي از جهل و ناداني درخشيدن گرفت، ايوان کسرا به لرزه درآمد و فروريخت، بت هاي مشرکان سرنگون گرديد، آتشکده فارس سرد شد و خداوند بزرگ، براي بشريت نويد تازه داد.

حجت الاسلام سلطاني در اين راستا افزود:پيامبر بزرگوار اسلام (ص) براي نجات بشريت از ستيز با ارزش هاي متعالي، ناداني، تأمين عدالت و تزکيه اخلاقي انسان ها، بزرگترين، کاملترين و آخرين پيام حضرت حق(عج)را ابلاغ کرد و در راستاي تحقق رسالت خويش، با مشقات و تکاليف بسيار مواجه شد؛ اما با انوار دين مبين اسلام، جهان را منور ساخت و دعوت را به فرجام رساند.

همچنين امام جمعه نگار در اين خصوص ابراز كرد : پيام ميلاد پر برکت و فرخنده بعثت و ولايت، پيام وحدت و عزت است و همسويي و همدلي که ميان مذاهب شيعه و سني وجود دارد ، مردم ما به آن افتخار مي کنند.

پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 14:19
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری