دوشنبه 16 تير 1399 - 13:55
پربازديدترين اخبار از استان
مازندران
  • هيچ خبري موجود نيست

رييس اداره تبليغات اسلامي نور :

دهه فجر فرصت بازخواني ارزش ها است

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان نور به مناسبت فرا رسيدن يوم الله دهه فجر در نشست خبري گفت: دهه فجر، فرصت بازخواني ارزش ها است .

به گزارش روابط عمومي اداره کل تبليغات اسلامي مازندران ، حجت الاسلام اسماعيل رمضاني رييس اين اداره روز دوشنبه 9 بهمن ماه جاري در نشست خبري با روابط عمومي بيان داشت: بازخواني رويداد پيروزي بزرگ تاريخي انقلاب اسلامي و آرمان هاي امام راحل(ره) را مجددا از نظر بگذرانيم تا بدانيم که در کجاي تاريخ انقلاب ايستاده ايم و تا رسيدن به آرمان هاي والاي آن انقلاب عظيم چه راهي در پيش داريم.

رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان نور در ادامه افزود: انقلاب اسلامي ايران پديده اي نوظهور و منحصر به فرد در جهان بوده و است. اين بي همتايي حاصل جمع بين دو مفهوم جديد و سنتي است و با مرور خاطرات مبارزات انقلابي مردم ايران و گراميداشت پيروزي انقلاب اسلامي بايد اهداف اين انقلاب توسط تمام گروه هاي سياسي بازخواني شود.

وي ادامه داد: فلسفه استقرار نظام جمهوري اسلامي با توجه به تاکيدات مکرر امام راحل(ره) احياي ارزش هاي اسلامي و خدمت به آحاد ملت ايران بود و امروز نيز اين هدف بايد سرلوحه تمام رقابت هاي سياسي قرار گيرد.

رمضاني در پايان خاطر نشان کرد: بي شک برگزاري مراسم بزرگداشت پيروزي انقلاب اسلامي امري پسنديده و ضروري است ليکن اکتفا به اين امر و غفلت از اصل جوهري انقلاب اسلامي و علل وقوع و اهداف مورد نظر آن ضايعه اي است که در نهايت منجر به انحراف از آرمان هاي انقلاب اسلامي مي شود.

پنجشنبه 12 بهمن 1391 - 14:18
*نام:
*ايميل:
نظر شما:
* اختياری